+A A
Otrdiena, 16. Oktobris, 2018
Daiga, Dinija
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

19. un 20. aprīlī Jelgavas novada pašvaldībā viesojās Vīlandes reģiona pašvaldības administrācijas pārstāvji

24.04.2017

19. aprīlī viesu delegācija iepazinās ar z/s "Līgo" darbu un ES fondu izmantošanu darbības paplašināšanā un uzņēmuma attīstībā. Grupas dalībniekiem tā bija pirmā iepazīšanās ar atjaunojamās enerģijas iegūšanu biogāzes stacijā un siltumenerģijas izmantošanu siltumnīcās, kur tiek audzēti sēklas gurķi ekportam.

Tāpat delegācija viesojās Elejas Tējas namiņā, kas ir viens no mūsu pašvaldības veiksmīgiem projektu īstenošanas piemēriem un viens no apmeklētākajiem tūrisma objektiem novadā. Tāpat tika apskatīti nozīmīgi kultūrvēsturiski objekti Jelgavā - Jelgavas pils un vēsturiskās ekspozīcijas Sv. Trīsvienības baznīcas tornī.

20. aprīlī Vīlandes delegācijai tika prezentēta Jelgavas novada pašvaldības darbība pakalpojumu nodrošināšanā iedzīvotājiem, projektu īstenošanā un uzņēmējdarbības veicināšanā, kā arī Europe Direct projekta aktivitātes. Viesi iepazinās arī ar biedrības Pārtikas amatnieki veikalu "Amatnieku sēta" un Kalnciema vidusskolas renovācijas rezultātiem un zema enerģijas patēriņa objektu - sporta halli Valgundes pagastā. Pieredzes apmaiņas vizīte tika organizēta projektā Europe Direct Informācijas centra Vīlandē.  

19. un 20. aprīlī Jelgavas novada pašvaldībā viesojās Vīlandes reģiona pašvaldības administrācijas pārstāvji