+A A
Otrdiena, 16. Oktobris, 2018
Daiga, Dinija
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Apbalvoti Elejas Tējas namiņa fotokonkursa uzvarētāji

22.05.2017

Aizvadītajā nedēļas nogalē Jelgavas novada svētku ietvaros Elejas parkā aizritēja fotokonkursa “Elejas Tējas namiņš starp mums” uzvarētāju paziņošana. Fotokonkurss šogad tika organizēts pirmo reizi ar uzdevumu dalībniekiem iesūtīt atraktīvu un oriģinālu fotogrāfiju, kurā redzami cilvēki uz Tējas namiņa fona.

Konkursa 1. vietu ieguva:
Foto “Jautrās mārītes”, iesniedzējs Linda Liede.
 
Konkursa 2. vietu ieguva:
Foto “Tējas laiks parkā”, iesniedzējs Grieta Kasparinska.

Konkursa 3. vietu ieguva:
Foto “Mana mazā pils”, iesniedzējs Zanda Zariņa.
 
Paralēli žūrijas vērtējumam par konkursa iesniegtajām idejām cilvēki varēja balsot arī sociālajā tīklā “Facebook”. Konkursa simpātiju balvu ieguva foto "Tējas namiņa karavīri”, ko iesniedza Jevgēnijs Bogatirjovs.
 
“Rekonstruētais Elejas Tējas namiņš Elejas parkā atjaunots salīdzinoši nesen. Šajā laikā ļoti cītīgi strādājam pie Tējas namiņa popularizēšanas, gan rīkojot tajā dažādus tematiskus pasākumus, gan piedāvājot namiņu kā laulāšanās vietu. Arī fotokonkursa rīkošana ir viens no instrumentiem, kas ļauj mums skaisto vietu popularizēt arvien plašākam cilvēku lokam. Šāds konkurss tika rīkots pirmo reizi. Visi iesniegtie deviņi darbi bija gana atraktīvi un simpātiski. Esam iecerējuši ideju par fotokonkursu saglabāt un šādu bilžu iesūtīšanas akciju rīkot arī turpmāk, katru gadu pamainot konkursa tēmu”, stāsta Jelgavas novada pašvaldības Tūrisma informācijas punkta Elejā vadītāja Annija Marecka.

Fotokonkursa uzvarētāji