Pirmdiena, 20. Novembris, 2017
Anda, Andīna

Apstiprina Zaļenieku pagasta pārvaldes jauno vadītāju

26.07.2017

Jelgavas novada dome šodienas sēdē apstiprināja amatā jauno Zaļenieku pagasta pārvaldes vadītāju – Aivaru Brikmani. Ņemot vērā, ka līdzšinējais pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Briedis izvēlējies pārstāvēt Zaļenieku pagasta intereses politiski vēlētā amatā kā Jelgavas novada domes deputāts, no Zaļenieku pagasta pārvaldes vadītāja amata pienākumiem viņš tiek atbrīvots. Viņa vietā stāsies līdz šim par Zaļenieku pagasta kārtību un drošību atbildīgais policijas inspektors Aivars Brikmanis.

Līdzšinējā darba pieredze A. Brikmanim saistīta ar darbu Pašvaldības policijā – kopumā jau vairāk kā deviņus gadus; strādājis arī kā inspektors Valsts ceļu policijā.

Izvēle par labu jaunajam pagasta pārvaldes vadītājam veikta, ņemot vērā viņa personīgo iniciatīvu aktīvai līdzdarbībai saimniecisko jautājumu risinājumos Zaļenieku pagastā. Jaunā pagasta pārvaldes vadītāja viena no mērķtiecīgajām vēlmēm ir noteikti rosināt intensīvāku novada pašvaldības investīciju piesaisti Zaļeniekiem, kā arī kopumā vairāk rosināt iedzīvotājus līdzdarboties dažādos pasākumos.

A.Brikmanis pagasta pārvaldes vadītāja amatā stājas līdz ar apstiprināšanu 26. jūlija domes sēdē.