+A A
Svētdiena, 24. Jūnijs, 2018
Jānis
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Jaunsvirlaukas sociālās aprūpes centram apstiprina vadītāju

28.07.2017

Jelgavas novada dome šodien apstiprināja izraudzīto jauno vadītāju Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centram “Staļģene”. Konkursa atlases rezultātā izraudzīta Agnese Kotlere.

A.Kotlere līdz šim savas profesionālās gaitas saistījusi ar pedagoģiju, taču pēc maģistratūras studijas specialitātē “Organizācijas vadība" kalpoja kā impulss piedalīties konkursa atlasē, lai ar iniciatīvu un entuziasmu apliecinātu sevi iestādes vadītājas darbā, kas atbildības ziņā ir arī apzināts solis viņas personīgajam izaicinājumam.
 
Kā zināms, pēc Sociālās aprūpes un rehabilitācijas centra reorganizācijas, katra no filiālēm – Kalnciemā, Elejā, Jaunsvirlaukā pārreģistrēta kā atsevišķa iestāde. Kalnciema SARC vadītājas amatā apstiprināta Ivita Jansone, kura līdz šim jau ilgstoši atbildēja par Kalnciema filiāles darbu; Elejas filiāles vadītājas amatā apstiprināta līdzšinējā filiāles vadītāja Nellija Veinberga. Savukārt Staļģenes SARC gadījumā līdzšinējais filiāles vadītājs kā amata kandidāts neatbilda likumā noteiktajiem iestādes vadītāja kritērijiem, tāpēc tika organizēts konkurss.
 
Domē apstiprinātais lēmumprojekts paredz, ka A.Kotlere jaunos amata pienākumus sāks pildīt no šā gada 1.septembra.