+A A
Otrdiena, 16. Oktobris, 2018
Daiga, Dinija
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Kalnciema vidusskolai apstiprina jaunu direktori

25.08.2017

25. augustā Jelgavas novada domes ārkārtas sēdē apstiprināts lēmumprojekts par jauna direktora apstiprināšanu Kalnciema vidusskolai Valgundes pagastā. Konkursa rezultātā izvēlēta Ivita Saldava, kas līdz šim pildīja direktora vietnieces pienākumus Jelgavas 4. vidusskolā un bijusi matemātikas skolotāja Spīdolas ģimnāzijā. Jelgavas novada domes deputāti par izvirzīto I. Saldavas kandidatūru vienbalsīgi nobalsoja apstiprinoši. 

Izglītības pārvalde vasarā izsludināja vakanci uz Kalnciema vidusskolas direktora amatu pēc tam, kad līdzšinējās skolas direktore Mudīte Laumane vērsās ar iesniegumu un lūgumu atbrīvot viņu no direktores pienākumiem, bet atbalstīt izvēlē darbu turpināt tikai kā matemātikas skolotājai. 

Uz vakanci -  Kalnciema vidusskolas direktors – konkursā bija pieteikušies divi pretendenti. Izvēle par labu I. Saldavai veikta, ņemot vērā viņas līdzšinējo darba pieredzi un profesionalitāti. Vadošā amatā I.Saldava strādājusi 18 gadus, Jelgavas 4. vidusskolā pildot direktores vietnieces pienākumus, paralēli vadot arī matemātikas nodarbības. Pēdējo gadu strādājusi Spīdolas ģimnāzijā par matemātikas skolotāju. Līdztekus vadošam amatam Saldavas kundzei ir ievērības cienīga pieredze arī starptautiskos projektos. Kopš 2014. gada Ivita Saldava darbojas kā vēstniece Eiropas skolu sadarbības tīklā eTwinning. 

 “Kalnciema vidusskola man ir īpaša vieta, jo savulaik šeit esmu mācījusies. Gadu laikā uzkrāto pieredzi vēlos tagad realizēt savā dzimtajā pusē. Par savām prioritātēm, stājoties amatā, izvirzu atbalsta nodrošināšanu gan pedagogiem, gan izglītojamajiem. Šodienas skolēns ir mainījies, tādēļ jāmainās arī pedagogiem. Man ir patiess prieks, ka skolā pēdējo gadu laikā ir daudz ieguldīts – ir sakopta teritorija, labiekārtotas telpas, izveidotas jaunas mācību programmas. Tāpēc ļoti novērtēju Laumanes kundzes ieguldījumu un ceru, ka ikdienas darbā varēšu pārņemt no viņas arī ļoti daudz pieredzes priekšvēstures. Nevēlos neko lauzt, vien attīstīt un virzīt skolu uz izaugsmi -  turpināt attīstīt jaunsardzes kustību, licencēt profesionālās ievirzes programmu valsts aizsardzībā, iesaistīt skolēnus mūzikas un mākslas aktivitātēs, kā arī saredzu iespējas skolai vairāk iesaistīties dažādos starptautiskos projektos.”

I. Saldava direktores  amatā stājas līdz ar apstiprināšanu 25. augusta domes sēdē.