Piektdiena, 16. Novembris, 2018
Glorija, Banga

Jelgavas novads novērtēts, kā investīcijām draudzīga pašvaldība

07.11.2018

Šodien, 7. novembrī Latvijas Biznesa savienība sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un SIA ‘’Lursoft’’ atvēra indeksu ‘’Investīcijām draudzīgākā pašvaldība’’. Indekss balstās uz reģionu apkopoto pašvaldību pašnovērtējumu, aktivitāti uzņēmējdarbības atbalsta infrastruktūras veidošanā un pašvaldību teritorijā esošo uzņēmumu finanšu-ekonomiskajiem rādītājiem.  Pašvaldību grupā “Investīcijām draudzīgs novads ar vietējās nozīmes attīstības centru” Jelgavas novada pašvaldība saņēma 3.vietu.

Indekss tiek atvērts iniciatīvas ‘’Atbalsti mazo biznesu’’ ietvaros. Iniciatīvas mērķis ir stiprināt uzņēmējdarbības garu Latvijā, parādot mazā biznesa produktus un pakalpojumus, radošus veiksmes stāstus Latvijā un pasaulē. Mazā biznesa panākumu pamatā ir neatlaidīgs darbs un atbalstoša vide. Neatlaidība ir uzņēmēju ziņā, savukārt atbalstoša vide un resursi vispirms rodami noteiktā pašvaldībā.

Atverot indeksu, Latvijas Biznesa savienība pateicas pašvaldībām, kas ir ieinteresētas uzņēmējdarbības attīstībā un darba vietu saglabāšanā un radīšanā. Mazā biznesa dienu sagaidot, ikviens uzzinās par pašvaldībām, kas ir investīcijām draudzīgākā un vairāk kā 5600 mazajiem uzņēmumiem, kas iesaistījušies iniciatīvā.

Plašāk par iniciatīvas "Atbalsti mazo biznesu" iepsējām var lasīt šeit.