Otrdiena, 22. Oktobris, 2019
Irīda, Īrisa

Mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties Ražas svētku gadatirgum 2019

22.08.2019

Jelgavas novada pašvaldība sadarbībā ar SIA “Viesu līči” aicina Jelgavas novada un tuvējās apkārtnes amatnieku, mājražotājus un zemniekus uz tradicionālajiem Ražas svētkiem  28.septembrī no plkst. 10:00 līdz 15:00 pie kafejnīcas “Zemnieka cienasts” Jaunsvirlaukas pagastā.Jelgavas novada un tuvējās apkārtnes labumu tirgotāji, audzēji un amatnieki tiek laipni aicināti papildināt tirgus gaisotni ar savu pašu ražotu produkciju un amatniecības darinājumu tirgošanu, prezentēšanu un degustēšanu. Tirgošanās ar rūpnieciski ražotām plaša patēriņa precēm amatnieku un mājražotāju gadatirgū nav atļauta.

Tirdzniecības vietas aprīkojums (galdi, soli, teltis) jānodrošina pašiem tirgotājiem. Lai Ražas svētku gadatirgus būtu krāšņāks, tirgotāji savas tirdzniecības vietas lūgti noformēt atbilstoši Ražas svētkiem un rudens gaidīšanas laikam.

Savukārt Jelgavas novada pašvaldība nodrošinās kultūras programmu un radošās darbnīcas, lai tā ir patīkama kopā būšana, andelēšanās un atraktīvi pavadīta diena – kopā baudot skaisto Latvijas rudeni.

Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS!

Aicinām pieteikties, nosūtot apstiprinājuma e-pastu uzņēmējdarbības atbalsta projekta vadītājai Sanitai Smirnovai (sanita.smirnova@jelgavasnovads.lv).

Lūdzam e-pasta vēstulē norādīt - piedāvāto produkciju, kontaktinformāciju, nepieciešamo tirdzniecības platību, kā arī elektrības pieslēguma nepieciešamību.

Sīkāku informāciju par tirgotāju dalības iespējām un nosacījumiem Ražas svētku tirdziņā var saņemt, sazinoties ar Sanitu Smirnovu, e-pasts: sanita.smirnova@jelgavasnovads.lv, tālrunis: 63048464