Pirmdiena, 12. Aprīlis, 2021
Jūlijs, Ainis

Stipendiju konkurss skolēniem apmaiņas gadam Francijā un Vācijā

25.10.2016

Šogad YFU (Youth For Understanding) Latvija izsludina konkursu skolēniem uz daļējo stipendiju apmaiņas gadam Francijā un Vācijā 2017./2018. m.g. Stipendija sedz pusi no apmaiņas gada programmas izmaksām.

Pieteikties stipendijām tiek aicināti skolēni no visas Latvijas. Stipendijas pretendentiem jāatbilst šādiem kritērijiem:

  • Jābūt 9.–11. klases skolniekam/skolniecei (vecumā 15-17 gadiem);
  • Jābūt labām sekmēm skolā;
  • Jābūt stiprai motivācijai vienu mācību gadu pavadīt ārzemēs, lai iepazītu zemes kultūru, tradīcijas, cilvēkus un apgūtu viesvalsts valodu;
  • Pretendentiem jābūt svešvalodas (franču/vācu) priekšzināšanām.

Pieteikties aicinām ikvienu skolēnu, kas atbilst iepriekš minētajiem kritērijiem.

Lai pieteiktos stipendijām līdz 3. novembrim uz YFU Latvija biroju (pa pastu uz adresi Kr. Valdemāra iela 14–5, Rīga, LV-1010 vai elektroniski uz adresi info@yfu.lv) jāiesūta šādi dokumenti:

  • Aizpildīta pieteikuma forma (pieejama www.yfu.lv mājaslapā);
  • Pagājušā mācību gada liecības kopija;
  • Motivācijas vēstule – kādēļ Tu gribētu doties apmaiņas gadā un vienu mācību gadu pavadīt ārzemēs?

Stipendijas pretendentu atlasi veiks YFU Latvija komisija un labākos aicinās uz interviju klātienē. Ar visiem stipendiju kandidātiem YFU Latvija birojs sazināsies personīgi.

Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar YFU biroju – zvanot uz 27706596 vai rakstot uz info@yfu.lv.

Plašāku informāciju par YFU Latvija apmaiņas programmām, iespējām doties apmaiņas gadā un piedāvātajām valstīm, kurās mācīties, var uzzināt mājaslapā www.yfu.lv vai sekojot YFU Latvija sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.