Ceturtdiena, 6. Maijs, 2021
Didzis, Gaidis

Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi aicināti piedalīties radošajā konkursā „Svinam Eiropas Savienībai 60”

22.02.2017

2017.gadā aprit 60 gadi kopš 1957.gada 25.martā Romā tika parakstīts Eiropas Kopienu dibināšanas līgums – izveidota Eiropas Savienība. Lai atzīmētu šo notikumu, Europe Direct Informācijas centrs Jelgavā (EDIC) aicina Jelgavas novada Mūzikas un mākslas skolas skolēnus iesaistīties radošās aktivitātēs mūzikā un vizuālajā mākslā.

Konkursa uzdevumi ir veicināt izpratni un nostiprināt zināšanas par Eiropas Savienību, tās izveidošanas vēsturi, dalībvalstīm, to kultūru un mākslu, kā arī attīstīt skolēnos radošās prasmes.

Mākslas skolas audzēkņi aicināti izvēlēties kādu ES dalībvalsti, un apgūt un atskaņot kādu šīs dalībvalsts komponista skaņdarbu vai arī vizuāli attēlot izvēlētās ES dalībvalsts ievērojamu objektu vai citu ar šo valsti saistītu sižetu.

Darbi tiks prezentēti 2017. gada aprīlī koncertā un vizuālās mākslas darbu izstādē, kā arī 2017. gada 20. maijā vizuālās mākslas darbu brīvdabas izstādē Elejas muižas parkā novada svētku laikā.

Visi konkursa dalībnieki saņems EDIC balvas, labākie – speciālbalvas.

Informāciju sagatavoja:
Anita Škutāne, Europe Direct Informācijas centra Jelgavā speciāliste
tālr.: 63048446