Otrdiena, 26. Septembris, 2017
Kurts, Knuts, Gundars

Sporta deju sacensības “Vilces pavasaris'' šogad pulcē vairāk kā 80 dejotāju

10.04.2017

Katru gadu pavasarī, kad Vilces gravā zied vizbulītes, Vilces tautas namā notiek  sporta deju sacensības “Vilces pavasaris'', kurās piedalās  sporta deju pulciņu, skolu fakultatīvo nodarbību un pirmsskolas iestāžu audzēkņi, kuri nav sasnieguši deju sacensību dalībnieku līmeni.

Sporta deja, ja ar to vēlas nodarboties nopietni, ir ļoti profesionāls dejas veids, kas jau no paša sākuma prasa  pamatīgu gan laika, gan līdzekļu ieguldījumu. Ne katram laukos dzīvojošam bērnu vecākam ir iespēja izvadāt savu atvasi uz sporta deju klubiem pilsētā. Tāpēc patiešām apsveicama ir skolotāju  aizrautība un vēlme saviem audzēkņiem pavērt durvis uz šo skaisto sporta veidu, lai popularizētu deju kā vispusīgu cilvēka personības attīstošu nodarbošanos . “Vilces pavasaris” , pateicoties  skolotājai Maritai Kozulei nu jau ir tradīcija,  kas šogad notika 1.aprīlī un  tajā piedalījās ne vien Vilces pamatskolas 17 pāri  un Teteles pamatskolas dejotāji, bet arī viesi no Liepājas novada Kapsēdes pamatskolas, Bauskas JC un  Īslīces pamatskolas, kopā  vairāk kā 80 dejotāji.

Katrs dejotājs saņēma Izglītības pārvaldes diplomu un  medaļu par 1., 2. vai 3.vietu, kā arī nelielas balvas, 5 paši labākie dejotāju pāri – sporta deju sacensību “Vilces pavasaris” īpašo kausu.

Pasākuma rīkotāja saka milzīgu paldies atbalstītājiem: - AS IGATE bruģa ražotnes vadītājam Mārim Upītim, Gunāram  Indriksonam, uzņēmuma "Ziedkalnes stropi" vadītājam Madaram Lasmanim, z/s" Valneri " saimniekam Jurim  Laveniekam un  Vilces pagasta pārvaldei.

Sporta deju sacensības Vilces pavasaris