+A A
Otrdiena, 19. Janvāris, 2021
Alnis, Andulis

Pateicība uzņēmumiem par atbalstu Jelgavas novada skolēnu radošajām idejām!

18.09.2017

Rosināt skolēnus izpausties radoši, ļaujot viņiem pašiem veidot savas skolas tēlu! Ar šādu mērķi jau trešo gadu visā Latvijā tiek īstenots projekts “Dienasgrāmata”, kura ietvaros skolēni projekta organizatoriem iesūta pašu zīmētus zīmējumus par tēmu “Mana dienasgrāmata”. Pēcāk projekta īstenotāji uzrunā katra novada vietējos uzņēmējus, kas labprāt atbalsta skolēnu radošās idejas, piešķirot līdzfinansējumu šo dienasgrāmatu tapšanā.

Jelgavas novadu šajā projektā pārstāv Vilces pamatskola. Šīs skolas skolēni projekta īstenotājiem iesūtīja savu dienasgrāmatu vēlamos dizainus. Jāpiebilst, ka skolēni šīs unikālās, pašu dizainētās dienasgrāmatas saņēma šī gada 1. septembrī, uzsākoties jaunajam 2017./2018. mācību gadam.

Lai šis viss noritētu veiksmīgi, ļoti nozīmīgs un pat neatsverams ir vietējo uzņēmēju atbalsts. Protams, ir lielāki novadi, kuros dienasgrāmatu izmaksu kopsummu viens uzņēmums nosegt nevar, tāpēc šim labvēlim ar savu atbalstu pēcāk piebiedrojas arī citi vietējie uzņēmumi. Šāda situācija attiecināma arī uz Jelgavas novadu. Te savu atbalstu skolēnu radošajām idejām ļoti labprāt sniedza SIA „Merco Links”, SIA „MCM Timbers”, SIA „Smurfit Kappa Baltic”, SIA Ceļu būvniecības sabiedrība „Igate” un SIA „Elagro Trade”. Sirsnīgs paldies par to!

Projekta “Dienasgrāmata” organizatori – “Zinātnes un inovāciju parks” Liepājā pārstāvji un Jelgavas novada skolēni un skolu darbinieki vēlreiz un vēlreiz saka lielu paldies SIA „Merco Links”, SIA „MCM Timbers”, SIA „Smurfit Kappa Baltic”, SIA Ceļu būvniecības sabiedrība „Igate” un SIA „Elagro Trade” par atsaucību un atbalstu. Jaunā 2017./2018. mācību gada sākums Jelgavas novada skolēniem būs ļoti priecīgs!

Ar cieņu –
“Zinātnes un inovāciju parka” darba grupa