Trešdiena, 23. Jūnijs, 2021
Līga

Elejas Muižas Kauss

Drukāt
  • Egija Graudiņa  (Vircavas vidusskola Platones filiāle)
  • Ričards Djakonovs (Vircavas vidusskola)
  • Dairis Danšins (Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola)

Šogad (2015.g.) EMK piedalījāmies jau otro gadu pēc kārtas un ar vienādiem panākumiem. 1. vieta EMK nu jau ir mūsu latiņa. Man patīk piedalīties šajās sacensībās, jo tās organizē paši jaunieši ar pieaugušajiem kopīgi. Abus gadus sacensību dienā man un komandas biedriem veselības stāvoklis nebija pats labākais, taču tas netraucēja uzvarai. Atceros pagājušajā gadā, kad instruktors mums teica, ka Elejnieki jau ir noskrējuši un mēs saņēmāmies un skrējām "vismaz pēc otrās", un beigās ieguvām pirmo vietu. Šajā gadā komandas kapteinis Egīls pateica “man vienalga, kura vieta mums būs, galvenais izpildām visus uzdevumus” un rezultāts arī šoreiz bija pārsteidzošs. Lai nu kā man patīk visas šāda veida sacensības, jo mūsu komandai vienmēr iet jautri, lai gan nākas uz kādu mazliet padusmoties.

Egija Graudiņa  (Vircavas vidusskola Platones filiāle)


Elejas muižas kausā man patika satikt draugus un skriet ar paziņām. Man patika skriet uz katru kontrolpunktu un uz katra darīt dažādas aktivitātes.

Ričards Djakonovs (Vircavas vidusskola)


2015. gada 17. Oktobrī notika ‘’Elejas muižas kauss’’ Ar tematu Laika cilpa. Šogad šīm sacensībām ir apritējusi piecgade.
Orientēšanās sacensību kontrolpunktos bija jāizpilda dažādi uzdevumi. Kā piemēram - ar uzvilktām gāzmaskām bija jāiznes no meža komandas biedrs; jāatpazīst dažādas zāļu tējas, kā arī dažādi viktorīnas jautājumi, par Latvijas vēsturi.
Netradicionālajās orientēšanās sacensībās bija komandām jāsagatavo arī mājas darbs. Bija jāizveido priekšnesums, kurā mēs atspoguļojam vārdu salikumu ’’laika cilpa’’. Pēc sacensību oficiālās daļas bija arī diskotēka.
Paldies par pasākuma organizēšanu Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centram. 

Dairis Danšins (Zaļenieku komerciālā un amatniecības vidusskola)