+A A
Piektdiena, 15. Janvāris, 2021
Fēlikss, Felicita

2015. gada OK ”Alnis” sezona

Drukāt
  • Egija Graudiņa  (Vircavas vidusskola Platones filiāle)
  • Agnese Pogožeļska (Vircavas vidusskola Platones filiāle, tagad Spīdolas vidusskola)
  • Diāna Vasiļjeva (Vircavas vidusskola Platones filiāle)

Šāda veida pasākumā piedalos pirmo reizi un kopš sezonas sākuma esmu ļoti attīstījusi savas spējas orientēšanās sportā un man tas ir ļoti iepaticies. Sezonas kopvērtējumā, savā grupā ieguvu pirmo vietu un esmu gandarīta par to. Arī nākamgad centīšos izcīnīt labu vietu. Katra kārta ir unikāla ar atrašanās vietu un grūtības pakāpi. Uz beigām jau viss likās diezgan viegls. Orientēšanās sports tagad ir mans favorīts, jo aizvieto tradicionālos sporta veidus, kuri man jau apnikuši.

Egija Graudiņa  (Vircavas vidusskola Platones filiāle)


Pēc šīm sacensībām ļoti ir iepaticies orientēšanās sports.  Patīk censties saprast uz kuru pusi ir kāds noteikts punkts, domāt, kā būtu labāk un kur būtu labāk. Un tas brīdis, kad es atrodu noteiktu kontrolpunktu, un saprotu, ka esmu uz pareizā ceļa. No šīs sezonas man atmiņā palika sezonas atklāšanas  un Aļņa kausa sacensības.

Agnese Pogožeļska (Vircavas vidusskola Platones filiāle, tagad Spīdolas vidusskola)


Orientēšanās un vēlreiz orientēšanās. Jaunsargi mācījās orientēties. Daži nāca vēlāk jo tas padevās grūti un daži ātrāk. Čempioni Elīna, Gatis B., Egija orientējās vislabāk, bet pārējie mācījās lai varētu sacensties ar citiem. Aļņa apbalvošanā ik katrs dabūja dāvanu, kas mudināja arī citus orientēties, lai dabūtu gan kausu ,gan dāvanu.

Diāna Vasiļjeva (Vircavas vidusskola Platones filiāle)