Ceturtdiena, 29. Jūnijs, 2017
Paulis, Pauls, Pāvils, Pēteris

Tuvojas Karjeras nedēļa!

23.09.2015

Šogad Karjeras nedēļa notiks jau ceturto reizi. Tās laikā jaunieši var iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Skolēni var piedalīties radošajās darbnīcās un konkursos, kā arī laimēt balvas.

Karjeras nedēļu organizē VIAA sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm. Tā notiks vienlaikus 19 Latvijas pilsētās un novados.

Jelgavas novadā Karjeras diena  tiks organizēta 14.oktobrī Zaļenieku komerciālā un  amatniecības vidusskolā. Pieteikšanās un  sīkāka  informācija par pasākumu tiks izsūtīta uz skolām.

Lai uzzinātu, kurās pilsētās, kad un kā notiks šī gada Karjeras nedēļa, skaties sagatavotajā video!