Sestdiena, 6. Marts, 2021
Vents, Centis, Gotfrīds

Latvijas Universitātes "Jauno pedagogu un psihologu skola" aicina vidusskolēnus uz nodarbībām

09.01.2017

Latvijas Universitātes (LU) Jauno pedagogu un psihologu skola (JPPS) 7. un 21. janvārī piedāvā nodarbības vidusskolēniem, kuriem interesē pedagoģija, izglītības zinātnes un psiholoģija. Skolēnus gaidīsim LU Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātē (Rīga, Jūrmalas gatve 76).

Nodarbības 2017. gada janvārī:

  • 7.janvārī V-306.telpā plkst.12.00-14.00 nodarbība "Zinātniski pētnieciskā darba izstrādes process", ko vadīs docente Anna Stavica
  • 21.janvārī plkst.12.00-15.00 nodarbība "Es kā pedagogs un psihologs saskarsmē", docente Anda Upmane

"Jauno pedagogu un psihologu skola" (JPPS) aicina visus vidusskolēnus, kurus interesē pedagoģija, izglītības zinātnes un psiholoģija. Tā ir iespēja iepazīties ar interesantām tēmām, kuras palīdzēs ikvienam turpmākajā karjeras izvēlē, kā arī paraudzīties uz pedagoģijas un psiholoģijas jomu no cita skatu punkta.

"Pedagogs un psihologs ir īpašas  profesijas, kuru pamatā ir darbs ar cilvēkiem. Skolotāja profesiju pazīst ikviens, jo ikviens ar to ir saskāries pirmsskolas iestādē vai skolā, savukārt, psihologa profesija ieinteresē daudzus jo daudzus studētgribētājus”, skaidro JPPS koordinatore Gunta Kraģe. "Ar katru gadu Jauno pedagogu un psihologu skola pilnveido programmu un piedāvā vidusskolēniem praktiskas nodarbības gan savas personības pilnveidei, gan arī labākai savu interešu un prasmju apzināšanai, piemērotību nākamajai profesijai. Tā ir iespēja  iepazīties ar pedagoģijas un psiholoģijas jomām, ar pedagoga un psihologa profesiju."

Jauno pedagogu un psihologu skolā nodarbības notiek sestdienās līdz pat mācību gada beigām.

JPPS notiks sociālpsiholoģiskie treniņi, nodarbības veiksmīgākai komunikācijai, mācīšanās prasmju attīstīšanai, pētniecisko darbu izstrādei u.c., kā arī augstskolas nodarbību apmeklējumi, lai iepazītos ar augstskolas studiju procesu un savu interesējošo jomu. Nodarbības vada LU PPMF docētāji.
Tiem JPPS skolas dalībniekiem, kas mācās 12. klasē, mācību gada laikā būs iespēja izstrādāt pētījumu kādā no jomām un mācību gada nobeigumā to prezentēt. Augstāk novērtēto darbu autoriem būs iespēja iegūt budžeta vietu LU PPMF. Lai pieteiktu dalību Jauno pedagogu un psihologu skolā, jāaizpilda

Kontaktinformācija:
JPPS koordinatore Gunta Kraģe, Dr.sc.admin., PPMF dekānes palīdze
Tālr. 67034004
E-pasts: gunta.krage@lu.lv
Pieņemšana: V-206.telpa (vecais korpuss)

Plašāk par "Jauno pedagogu un psihologu skolu" lasiet šeit.

Foto: Gunta Kraģe. Jauno pedagogu un psihoļogu skolas (JPPS) lekcija "Vai laba izglītība nozīmē labu karjeru?", lektore - Dr.sc.admin. Gunta Kraģe, 23.03.2015.