+A A
Ceturtdiena, 18. Janvāris, 2018
Antis, Antons
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Radošā darbnīca filcēšanā Aizupes pamatskolas skolēniem “Dari kopā ar meistaru”

27.07.2017

Šā gada 9.jūnijā Aizupes pamatskolā notika radošā darbnīca filcēšanā 1.-4.klašu skolēniem. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Pasākumu īstenoja filcēšanas meistare Edīte Bēvalde. Meistare pastāstīja skolēniem par savu aizraušanos ar filcēšanu, ka arī parādīja skolēniem kādas labas, noderīgas un vajadzīgas lietas var sataisīt izmantojot filcēšanu. Edīte pastāstīja, ka ir slapjā un sausā filcēšana, savukārt bērni savus darbus veidos izmantojot slapjo filcēšanu. Meistare pastāstīja arī kā var kļūt par labo meistaru savā jomā, cik daudz ir jāstrādā un jābūt pacietīgam lai sasniegtu labus rezultātus. Skolēni tāpat arī tika iepazīstināti ar noteikumiem kas jāievēro filcējot paliktni, krelles un ziepes.

Nodarbības laikā skolēni veidoja savus darbus izmantojot ūdeni, ziepes un vilnas kārsumu. Bērniem ļoti patika darboties, jo nodarbošanās bija aizraujoša. Skolēniem bija jābūt pacietīgiem akurātiem, precīziem lai darbs būtu skaists. Šīs process bija darbietilpīgs un gala rezultāts bija patīkams.

Pasākuma beigās skolēni izvērtēja darba rezultātus un priecājās par padarīto, jo darbi sanāca skaisti un ļoti individuāli un divu vienādu darbu nebija. Tāpat arī darbnīcas dalībnieki dalījās savās domās par to, kas sagādāja grūtības, kas padevās. Visu skolēni bija apmierināti un priecīgi.

Informāciju sagatavoja Sofija Prince - Aizupes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants.

Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”​

Radošā darbnīca filcēšanā Aizupes pamatskolas skolēniem