Pirmdiena, 11. Decembris, 2017
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Karjeras nodarbība "Kā izvēlēties savu sirds profesiju"

27.07.2017

Šā gada 31.maijā Aizupes pamatskolas 6. un 8. klašu skolēniem bija iespēja piedalīties karjeras nodarbībā. Pasākums notika projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Nodarbības sākumā notika savstarpēja iepazīšanās. Jolanta Priede iepazīstināja ar sevi un izstāstīja nodarbības plānu.
Turpinājumā skolēniem tika doti padomi kā soli pa solim nonākt līdz nākotnes profesijas izvēlei (gribu, varu, vajag apzināšanās; virtuālie resursi pašizpētei utt.), pieredzes un iedvesmas stāsti un piemēri no Latvijas, spēju attīstīšanas plāns. Saruna – diskusija par izglītības iespējām Latvijā, ka arī izglītību ārzemēs. Stereotipu laušana. Katra dalībnieka profesionāla tipa un interešu analīze. Konkrēti individuāli padomi tālākai rīcībai.

Informāciju sagatavoja Sofija Prince - Aizupes pamatskolas pedagogs karjeras konsultants.

Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”​

Karjeras nodarbība par profesijas izvēli