+A A
Otrdiena, 2. Marts, 2021
Luīze, Laila, Lavīze

Karjeras attīstības atbalsta pasākums „Manas karjeras izziņa caur tēliem”

18.06.2018

7. maijā Staļģenes vidusskolas 1.-3. klases skolēni iejutās karjeras konsultanta lomā, lai noskaidrotu, kas ir karjera, kāpēc un kā tā jāveido. Skolēni kopīgiem spēkiem centās piemeklēt atbilstošāko profesiju populāram pasaku varonim un multiplikācijas filmu tēlam.

Tādējādi skolēni aktualizēja savas zināšanas par profesiju pasauli, ieguva jaunas zināšanas, kā arī guva priekšstatu par profesijas izvēlē svarīgiem aspektiem. Bērni saņēma pamudinājumu guva izpratni par to, kā veidot veiksmīgu karjeru jau no bērnības, kā noteikt spējas, prasmes un kā pieņemt lēmumu par atbilstošāko nodarbošanos, balstoties uz spējām un prasmēm.
Skolēni tika mudināti iepazīt sevi, patstāvīgi pieņemt lēmumus, apzināt un izkopt nepieciešamās prasmes un neaizmirst savas atziņas līdz pat skolas pabeigšanai, kad būs jāsper nākamais patstāvīgais solis savā karjeras attīstībā.
 
Pasākumu finansēja Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Karjeras atbalsta attīstības pasākums "Manas karjeras izziņa caur tēliem"