Svētdiena, 16. Maijs, 2021
Edijs, Edvīns

Mācību ekskursija iepazīstot profesijas darba ikdienu par tēmu “ķiploku pasaule”

18.06.2018

24. maijā Vircavas vidusskolas 6. un 7. klases skolēni devās mācību ekskursijā uz ražotni „Ķiploku pasaule”, lai iepazītos ar nodarbinātības un uzņēmējdarbības iespējām laukos, ar pārtikas produktu pārstrādes iespējām salīdzinoši nelielās saimniecībās. 

Skolēni tika iepazīstināti ar veselīgu un daudzveidīgu konservu ražošanas nepieciešamību un pieprasījumu. Apskatīja aprīkojumu un izzināja pārtikas produktu pārstrādes darba vidi un mājražotāja darba ikdienas nianses. Uzzināja, kādas prasības jāievēro darbā ar pārtikas produktiem.
Skolēni varēja pārliecināties, cik liela ir konservu dažādība, un iedomāties, cik daudz jaunu un interesantu recepšu vēl varētu radīt. No saimnieces pieredzes stāsta skolēni varēja uzzināt, kā no idejas var tapt perspektīvs pašu uzņēmums.
 
Pasākumu finansēja Eiropas Savienību fondu darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.3.5. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot pieeju karjeras atbalstam izglītojamajiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”

Ķiploku pasaule