+A A
Pirmdiena, 19. Augusts, 2019
Melānija, Imanta
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Metodisko apvienību vadītāji un kontakti

Drukāt

JELGAVAS NOVADA METODISKĀ DARBA PRIORITĀTES 2018./2019. MĀCĪBU GADAM

 

Metodiskā apvienība

Vadītājs un kontakti

Metodisko apvienību darba plāni

Sākumskola
Ineta Sauša
Iestāde: Teteles pamatskola
e-pasts: inetas@e-apollo.lv
 
Pirmsskola
Valentīna Saviča
Iestāde: Izglītības pārvalde
e-pasts: valentina.savica@jelgavasnovads.lv
DARBA PLĀNS 2018./2019.
Atbalsta personāls
Ilze Brakmane
Iestāde: Izglītības pārvalde
e-pasts: ilze.brakmane@jelgavasnovads.lv
 
Klašu audzinātāji
Silvija Saleniece
Iestāde: Staļģenes vidusskola

DARBA PLĀNS 2018./2019.

DARBA PLĀNS 2017./2018.

Joma  "Valoda"

   
Latviešu valoda
Dace Zevaliča
Iestāde:Elejas vidusskola
e-pasts:dace.zevalica@inbox.lv
 
Angļu valoda
Inese Grigaļeviča
Iestāde: Elejas vidusskola
e-pasts: ginese64@inbox.lv
 
Krievu valoda
Olga Rožko
Iestāde: Šķibes pamatskola
e-pasts olgarozko@inbox.lv
 

Joma „Tehnoloģijas un zinātņu pamati”

 
Dabaszinības, ķīmija, bioloģija
Anna Švītiņa
Iestāde: Elejas vidusskola
e-pasts: anna.svitina@gmail.com
 
Ģeogrāfija
Inga Erliha
Iestāde: Elejas vidusskola
e-pasts: ingaerliha@inbox.lv
 
Informātika
Jānis Tumovs
Iestāde: Elejas vidusskola
e-pasts elejasvsk@latnet.lv
Mājas lapa
 
Matemātika
Larisa Ragele
Iestāde: Staļģenes vidusskola
e-pasts: larisa_r@inbox.lv
 

Joma „Cilvēks un sabiedrība”

 
Sociālās zinības
Andra Kurga
Iestāde: Svētes pamatskola
e-pasts: andra.meinerte@inbox.lv
 
Mājturība un tehnoloģijas (ar izvēli tekstiltehnoloģijās)
Sarmīte Tauriņa
Iestāde: Staļģenes vidusskola
e-pasts: sarmite.taurina@gmail.com
 
Mājturība un tehnoloģijas (ar izvēli koka un metāla tehnoloģijās)
Dace Supe
Iestādes: Svētes pamatskola
e-pasts: dsupe@inbox.lv
 
Vēsture un kulturoloģija
Irisa Eidaka
Iestāde: Līvbērzes vidusskola
e-pasts: eidakairisa@inbox.lv
 
Sports
Sarmīte Belte
Iestāde: Kalnciema vidusskola

 

 
 
 
 

Joma „Māksla”

 
Vizuālā māksla
Dace Jakušonoka
Iestāde: Šķibes pamatskola
e-pasts jakusonoka.dace@gmail.com
 
Mūzika
Ramona Joma
Iestāde: Vircavas vidusskola
e-pasts: ramona-j@inbox.lv