+A A
Sestdiena, 27. Maijs, 2017
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Aktualitātes

Piedalies Eiropas pieccīņā jau rīt - 27. maijā!

26.05.2017. 15:34

Jau otro gadu Eiropas Savienības māja aicina uz komandu spēli "Eiropas pieccīņa"!

Spēles ietvaros ar saukli "Apceļo Latviju, iepazīsti Eiropu!" gan virtuāli, gan pilsētas svētkos Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Cēsīs un Valmierā jebkurš interesents tiek aicināts pieteikties un pārbaudīt savas zināšanas par Eiropu, vienlaicīgi cīnoties par balvu fondu EUR 10 000 vērtībā!

Ceļa sākums tavai idejai festivālā „Projektu nakts”!

24.05.2017. 16:39

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra jau trešo gadu pēc kārtas organizē tematisku vasaras festivālu “Projektu nakts”. Festivāla mērķis ir palīdzēt pārvērst jauniešu idejas realitātē! Festivāla laikā atbalstīsim organizāciju pārstāvjus programmas “Erasmus+” projektu sagatavošanā. "Projektu nakts 2017" laikā būs iespējas iepazīt “Erasmus+: Jaunatne darbībā” - Jauniešu apmaiņas, Eiropas Brīvprātīgā darba un Jaunatnes darbinieku mobilitātes projektu būtību un, protams, strādāt pie sava projekta pieteikuma.

 

Jaunieši aicināti pieteikties starptautiskām apmācībām projekta “Iesaisties!” ietvaros

24.05.2017. 13:47

Vēlies papildināt savas zināšanas neformālā izglītībā? Darboties kopā ar jauniešiem no Igaunijas un Moldovas, lai izzināt sekojošas tēmas - dzimumu līdztiesība, vai tas ir vai nav svarīgi, cik svarīga ir dzimumu loma sabiedrībā, emocionālā vardarbība internetā, kā mēs veidojam savu personību sociālā vidē, u.c. Ja vēlies produktīvi pavadīt laiku, piesakies apmācībām jau šodien!

Iespēja pieteikties praksei pašvaldību vēlēšanu iecirkņos

16.05.2017. 08:47

Rīga, 12. maijs: Lai dotu iespēju iepazīties ar vēlēšanu iecirkņa komisijas darba pienākumiem un veicinātu jauniešu interesi un izpratni par vēlēšanām, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) arī šogad aicina jauniešus pieteikties praksei vēlēšanu iecirkņos.

 

Jaunieši iepazīst Eiropu dažādu valstu noskaņās

02.05.2017. 12:49

Jau piekto gadu Jelgavas novadā notiek Eiropas dienas pasākumi jauniešiem. Šogad Eiropas diena tiek izvērsta trīs dažādu Eiropas valstu pēcpusdienās jauniešu centros Elejā, Vircavā un Jaunsvirlaukā. Eiropas dienas pēcpusdienas tiek veidotas dažādu valstu Eiropas Savienības valstu noskaņās, ko paši jaunieši ir izvēlējušies.

Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference

21.03.2017. 14:44

No 8. līdz 10. martam Liepājā norisinājās Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference, kura vienojot vairāk kā 200 dalībniekus, veicināja pēdējās sarunas un diskusijas par V cikla tēmu – “Veicināt visu jauniešu iesaisti dažādā, vienotā un iekļaujošā Eiropā” ar moto “Gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai!”.

Zemes stunda 2017 - šogad 25.martā

20.03.2017. 17:06

Kā katru gadu arī šogad pasaulē tiek atzīmēta “Zemes stunda”, kas aicina iedzīvotājus, uzņēmumus un pašvaldības izslēgt apgaismojumu uz vienu stundu, simboliski apliecinot rūpes par klimata pārmaiņām un videi draudzīgāku rīcību ikdienā. Šogad Zemes stunda tiks atzīmēta 25.martā laikā no plkst. 20.30-21.30.

Jaunatnes darbinieki no dažādām Eiropas valstīm tiekas mācību seminārā par neformālo izglītību projekta “Pirmsākums” ietvaros

20.03.2017. 13:57

Jelgavas novadā no 23. līdz 30. martam  norisināsies starptautisks mācību seminārs par neformālo izglītību, pulcējot kopā 30 jaunatnes darbiniekus no 8 dažādām Eiropas valstīm – Latvijas, Slovēnijas, Slovākijas, Horvātijas, Polijas, Turcijas, Igaunijas un Lietuvas. Astoņas dienas Zaļenieku muižas pilī dalībnieki apgūs un radīs metodes, kā pamatā ir neformālā izglītība. Seminārs notiek projekta “Pirmsākums” (angļu val. “Inception”) ietvaros, tā galvenais mērķis ir kapacitātes celšana personām, kas strādā ar NEET jauniešiem (jaunieši, kas nestrādā, nemācās un ir ārpus apmācību procesa), sociālā riska jauniešiem, tādējādi veicinot jauniešu iekļaušanos sabiedrībā. Projektā iesaistītā mērķauditorija ir jaunatnes darbinieki, tajā skaitā pedagogi, jaunatnes līderi, izglītotāji, psihologi, kas pārstāv formālo un neformālo izglītības sistēmu un kuru ikdiena darba mērķauditorija ir jaunieši. No Jelgavas novada projektā iesaistīti 6 dalībnieki, formālās un neformālās izglītības pārstāvji.

Jelgavas novada pašvaldība Strukturētā Dialoga V cikla LIELDRAUGS

15.03.2017. 16:21

Līdzās jaunatnes darbā iesaistītajiem, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvjiem no visiem Latvijas reģioniem Jelgavas novada dome saņēmusi pateicību kā LIELDRAUGS strukturētajam dialogam (starp jauniešiem un politiķiem), jo Jelgavas novads šajās aktivitātēs iesaistās kopš 2014.gada.

Valgundes pagastā jauniešu iniciatīvu grupa rada Valentīndienas pasaku

22.02.2017. 00:00

Šī gada 17.februārī, par godu Valentīndienai, Valgundes pagasta jauniešu iniciatīvas grupa sadarbībā ar IKSC Avoti vadītāju Egiju Šuneiko, rīkoja pirmo pasākumu Valgundē Jelgavas novada jauniešiem, lai kopīgi pavadītu aktīvu un jautru vakaru.

Aizvadītas orientēšanās sacensības – “Ziemas prieki”

21.02.2017. 14:12

Šā gada, 11. februārī  Jaunsvirlaukas pagasta  Staļģenē jau 12. gadu jaunieši tikās IKSC „Līdumi” telpās, lai kopīgi pavadītu savu  laiku orientēšanās sacensībās.

Iespēja jauniešiem – piedalīties konkursā “Radām novadam”

15.02.2017. 11:36

Konkursā var piedalīties ikviens jaunietis vecumā no 18 līdz 30 gadiem, kuriem pieredze uzņēmējdarbībā ir ne ilgāka kā 6 mēneši. Jaunieši tiek aicināti pieteikties konkursam līdz 31.martam, izveidojot komandu vismaz 3 cilvēku sastāvā un reģistrējoties www.radamnovadam.lv. Komandām, konkursa ietvaros, tiks sniegts daudzpusīgs atbalsts ideju realizācijai un komandas iegūs arī publicitāti un atpazīstamību, potenciāli palielinot iespējas piesaistīt finansējumu saviem projektiem un papildus atbalstu no novadiem.

Valgundes jauniešu iniciatīvas grupa aicina uz "Valentīndienas pasaku"

08.02.2017. 13:28

Jauniešu ballīte - "Valentīndienas pasaka" notiks 2017.gada 17.februārī plkst. 17:00.

Atklāta pieteikšanās konferencei: "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!"

08.02.2017. 13:05

No 8. līdz 10.martam Liepājā (Liepājas Valsts tehnikumā) norisināsies Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference "Gatavi dzīvei, Gatavi sabiedrībai!"

Orientēšanās sacensības jauniešiem "Ziemas prieki 2017"

25.01.2017. 11:06

Kā jau ierasts, arī šoziem 11. februārī tiek organizētas orientēšanās sacensības “Ziemas prieki 2017”, kas notiks Jelgavas novada Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē. Pasākumu organizē jauniešu klubs “Klikšķis” un Staļģenes BJIIC . Šis ir kļuvis jau par tradicionālu pasākumu un visi interesenti ir laipni aicināti piedalīties.

Vidusskolēniem konkurss, balvā iespēja doties uz Ameriku

25.01.2017. 09:20

Katru gadu no oktobra līdz februārim ASV vēstniecība Latvijā organizē video konkursu vidusskolēniem, kura galvenā balva ir brauciens uz ASV un dalība 4 nedēļu garajā Bendžamina Franklina vasaras nometnē. Šī nometne norisinās kādā no ASV universitātēm un tās laikā jauniešiem no visas Eiropas ir iespēja piedalīties plašā apmācību ciklā ar mērķi iepazīt ASV, tās kultūru, cilvēkus un valsts dalību globāļo jautājumu risināšanā. Tāpat nodarbību laikā jauniešiem būs iespēja apmeklēt vairākas ASV pilsētas, piedalīties sabiedriskajos projektos, apmeklēt ASV Valsts departamentu, iepazīties ar mediju darbu, viesoties augstskolās u.c.

Apmācības jauniešiem pilsonisko prasmju attīstīšanai „TAVA BALSS”

13.01.2017. 11:12

Apmācībās jauniešiem pilsonisko prasmju attīstīšanai „TAVA BALSS” notiks no 2017. gada 27. līdz  29.janvārim viesu namā „Ezernieki”,  Līgatnes novadā - viesu namā "Ezernieki".

Jelgavas novadā viesojās Teravādas budistu mūks ar sesiju “Meditācija un pašattīstība”

09.12.2016. 12:35

Globālā projekta Peace Revolution ietvaros Latvijā laikā no 1. līdz 9. decembrim pirmo reizi tiek organizēta meditācijas tūre Miers Tevī, Miers Apkārt. Tās ietvaros Latvijā viesojas Teravādas budistu mūks un meditācijas skolotājs no Taizemes Godājamais John Paramai Dhanissaro un vada bezmaksas meditācijas sesijas un lekcijas par dažādām tēmām - miera kultūra, kreativitāte, prāts un apzinātība, pašattīstība u.c., viesojoties dažādas Latvijas vietās.

Sveikti Jelgavas novada jaunieši - brīvprātīgā darba veicēji

09.12.2016. 11:49

Ceturtdien 8. decembrī Jelgavas novada pašvaldībā notika pasākums “Pateicība Jelgavas novada jauniešiem par brīvprātīgā darba veikšanu 2016. gadā”. Pasākumā divdesmit Jelgavas novada jauniešiem tika izteikta publiska pateicība par personisko ieguldījumu brīvprātīgā darba veikšanā kādā no pagastiem, izglītības iestādēm, jauniešu centriem, organizācijām un konkrētiem projektiem jaunatnes darbā 2016. gada ietvaros.

Jelgavas novada jaunatnes darbinieki un jauniešu padome iepazīst jaunatnes darbu Priekuļu novadā

08.12.2016. 08:45

Novembra izskaņā Jelgavas novada jaunatnes darbinieki kopā ar jauniešiem no Jauniešu padomes devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Vidzemi, lai iepazītu jaunatnes darbu Priekuļu pašvaldībā.