+A A
Trešdiena, 28. Oktobris, 2020
Ninona, Ņina, Antoņina, Oksana

Jauniešu orientēšanās pasākums "Ziemas prieki 2016"

11.04.2016

Kā jau ierasts, arī šogad 13. februārī Jelgavas novadā jau 11. gadu jaunieši pulcējās uz orientēšanās pasākumu “Ziemas prieki”, kas ik gadu tiek rīkots Jaunsvirlaukas pagastā Staļģenes ciematā. Šī gada tēma bija “Karnevāls”.

“Ziemas prieki” ir kļuvis par Jaunsvirlaukas pagasta un Jelgavas novada tradicionālo ziemas orientēšanās pasākumu. Kopumā pasākumā piedalījās 108 jaunieši  vecumā no 13 līdz 23 gadiem – 12 komandas un pasākuma organizatori.

Lai gan šoreiz ziema nelutināja ar biezām sniega pārslām tas nebija šķērslis pasākuma veiksmīgai norisei. Orientēšanās sacensībās piedalījās  komandas no vairākiem Jelgavas novada pagastiem - Svētes, Kalnciema, Elejas, Zaļenieku, Vircavas, Jaunsvirlaukas, Platones, Lielvircavas  un Ozolnieku novada Sidrabenes pagasta.

2016. gada uzvarētāji ir komanda “Mazie eži” (apvienotā Platones, Lielvircavas komanda), otro vietu ieguva komanda “Emburgas jauniešu centrs” (Ozolnieku novada Sidrabenes pagasts), savukārt trešo vietu ieguva komanda “Resnie putni” (Jaunsvirlaukas pagasts).

Pasākuma organizatori - Staļģenes bērnu un jauniešu centrs sadarbībā ar Jauniešu klubu „Klikšķis”, IKSC „Līdumi” un Jaunsargu 502.vienību. Atbalstītāji - Jelgavas novada pašvaldība, A-Z_Boulings, SIA ”Timermaņa foto’’, Individuālais uzņēmums A.G.A, SIA „Viesu Līči”, SIA „Satevi”, SIA „Mārksmens ”, „Staļģenes aptieka” IU, Jaunsargu 502. vienība.

Galerija: "Ziemas prieki"