Svētdiena, 9. Maijs, 2021
Klāvs, Einārs, Ervīns

Noslēdzies ”Elejas Muižas kauss 2015”

17.10.2015

Sestdien, 17. oktobrī, Elejā norisinājās netradicionālās sacensības jauniešiem ”Elejas Muižas kauss 2015”. Sacensības notiek jau 5. gadu pēc kārtas un pulcē jauniešu komandas no Jelgavas novada pagastiem.

Šogad no visiem gadiem ”Elejas Muižas kausā” tika pulcēts vislielākais dalībnieku skaits, kur piedalījās 9 jauniešu komandas – ”Sodoesi” no Elejas pagasta, ”Zvēri”, ”Dzīvnieki”, ”SuperAita” no Platones pagasta, ”Turbo gliemezis” no Svētes pagasta, ”Surikāti” no Zaļenieku pagasta, ”Forever young”, ”Arābu nelegālie imigranti” no Kalnciema pagasta un ”Resnie putni” no Staļģenes pagasta, kur katru komandu pārstāvēja pieci jaunieši no pagasta.

Līdzīgi kā iepriekšējās sacensībās, jauniešiem pēc izsniegtās kartes bija jāorientējas kontrolpunktos, kuros katrā jāizpilda kāds uzdevums. Pēc orientēšanās notika erudīcijas daļa, kur komandām bija jāsagatavo priekšnesums tēmai ”Laika cilpa”, interpretējot šo vārdu salikumu Elejas muižas kausa ietvaros, tādā veidā iegūstot papildpunktus un iespēju pietuvoties uzvarai.

Pirmo godpilno vietu Elejas muižas kausā 2015 ieguva jauniešu komanda ”Zvēri” no Platones pagasta (dalībnieki – E. Lībietis, G. Beļskis, I. Dzeniņš, E. Graudiņa, D. Vasiļjeva), otro vietu ieguva Staļģenes pagasta komanda ”Resnie putni” (dalībnieki – O. Čeksters, O. Čeksters, R Pavlovičs, S. Konovs, L. Vasele) un trešo vietu ieguva Kalnciema pagasta komanda ”Arābu nelegālie imigranti” (dalībnieki – V. Broka, J. Seļezņova, M. Berķe, I. Macanovs, J. Bogdanovs), bet pārējās komandas ieguva pateicības rakstus un vecināšana spalvas par piedalīšanos šī gada pasākumā ar aicinājumu piedalīties arī nākamgad.

Pateicība tiek izteikta pasākuma vadītājai Arnitai Žukauskai un Elejas un Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centra jauniešiem par brīvprātīgu līdzdalību ”Elejas Muižas kauss 2015” organizēšanā – Ričardam Ribikauskam, Samantai Valatkaitei, Ērikam Putniņam, Ņikitam Baikovam, Kirilam Stanuļevičam, Danielam Vojtehovičam, Dagnim Ābolam, Matīsam Lejniekam, Renē Cimbaļukam, Diānai Zaulai, Margaritai Zaulai, Artjomam Ņikiforovam, Arnim Liepiņam, Dilanam Bondarčukam, Denisam Bondarčukam.

Galerija: ”Elejas Muižas kauss 2015”