+A A
Otrdiena, 2. Marts, 2021
Luīze, Laila, Lavīze

Jelgavas novada jauno talantu konkurss 2015

04.10.2015

4.oktobrī Svētes pagasta Jēkabnieku kultūras namā trešo gadu pēc kārtas norisinājās Jelgavas novada jauno talantu konkurss 2015 kopā pulcējot ap 100 skatītāju. Šogad konkursā tika pārstāvēts Jelgavas novada Svētes pagasts, Valgundes pagasts, Elejas pagasts, Vircavas pagasts, Ozolnieku novads un Jelgavas pilsēta.

Pasākumu organizēja Svētes pagasta jaunatnes lietu un mūžizglītības koordinators Jānis Zariņš, sadarbībā ar Jelgavas novada jauniešu padomi un biedrību “Zariņš & Lejnieks” Jelgavas novada Jauniešu mēneša ietvaros.

Talantu konkursa žūrijas komisija – jaunatnes lietu koordinators J.Zariņš, Jelgavas mūzikas vidusskolas skolotājs Kārlis Krusts un mūziķe, ģitāriste, grupas “Everlust” dalībniece Edīte Ķeņģe. Konkursā ar saviem priešnesumiem uzstājās arī žūrijas pārstāvis Kārlis Krusts un Edīte Ķeņģe ar grupu “Everlust” izpildot divas oriģināldziesmas un vienu dziesmas kaverversiju. Grupa spēlē gothic rock/metal stilā, pārsvarā raksta un izpilda savas oriģināldziesmas.

Pirmo vietu konkursā ieguva 17 gadus vecā Jelgavniece Anita Demida, prezentējot savu dziedāšanas talantu. Otrajā vietā ierindojās JMV bērnu mūzikas skolas jazz “Combo” pūtēju ansamblis, bet trešajā Sabīne Janušauska ar dziedāšanas talantu. Sabīne Janušauska talantu konkursā piedalījās arī pagājušajā gadā un ieguva godpilno pirmo vietu. Nominācijā “Oriģinalitāte” tika nominētas Ozolnieku novada pārstāves Elīza Petrago un Alise Petrago. Meiteņu priekšnesumā tika apvienoti vairāku deju stili vienkopus – vēderdejas, show dance, hip hop. Nominācijā “Profesionalitāte” tika godalgots Valgundes IKSC mūsdienu deju kolektīvs “Avotiņi”. Deju kolektīva “Avotiņi” dalībnieki ir Valgundes pagasta 1.-4. klases bērni, kas ar mūsdienu deju “Zirnekļi” patīkami priecēja zālē esošo publiku. Nominācijā “Uzdrīkstēšanās” tika apbalvotas Linda Katrīne Rēriha, Kristīne Evita Ivanova, Kristīne Mihailova un Elvīra Līva Birkenbauma, kas apgūst ģitārspēli bērnu un jauniešu centrā “Junda”. Žūrijas simpātiju balvu ieguva Krista Anna Beļajevskova no Elejas pagasta. Meitenes demonstrējamais talants – dzejas lasījumi.

Tāpat konkursā pateicību un diplomus par piedalīšanos saņēma Olga Jasjuļaņeca – Jelgavas pilsētas pārstāve ar demonstrējamo talantu – dzejas lasījumi, Ketija Kaļinauska no Svētes pagasta (talants - klavierspēle), Sintija Koha no Vircavas pagasta (talants - dejošana), Annika Madžule un Keita Draveniece no Svētes pagasta (talants – dziedāšana) un Sandijs Lasenbergs no Valgundes pagasta (talants – tāllekšana).

Pasākumu vadīja Arnita Žukauska - Jelgavas novada jauniešu padomes pārstāve no Sesavas pagasta un Svētes pagasta Jēkabnieku jauniete Gundega Birzniece.

Lielu paldies mēs sakām mūsu atbalstītājiem: Jelgavas novada pašvaldībai, Svētes pagasta pārvaldei, Jēkabnieku Kultūras namam, SIA “Viesu Līči”, AZ Boulingam, Gunāra Timermaņa fotodarbnīcai, Refill, apdrukas firmai „212”,  Melitas foto,  SIA „AUTO STARTS TŪRE” un SIA „Altaver”.

Galerija: Jelgavas novada jauno talantu konkurss 2015