Svētdiena, 28. Maijs, 2017
Vilhelms, Vilis

Jēkabniekos ikgadējās orientēšanās sacensībās pulcējas jaunieši no Jelgavs un Ozolnieku novadiem

18.07.2015

18.jūlijā Svētes pagasta Jēkabnieku ciemā norisinājās netradicionālās orientēšanās sacensības jauniešiem 2015. Jau trešo gadu pēc kārtas pasākumā pulcējas jauniešu komandas no Jelgavas novada un Ozolnieku novada.

Šogad sacensībās piedalījās komandas no Vircavas pagasta - “Vecie ērmi”, trīs Platones pagasta komandas - “Neapturamie”, “Supeaitas”, “Pohas 0,7”, komanda no Staļģenes “Izturīgie”, komanda no Ozolnieku novada Ānes jauniešu iniciatīvu centra “Kraska” un vairāk kā 30 brīvprātīgie Svētes pagasta jaunieši.

Pirmo vietu orientēšanās sacensībās ar 112 punktiem ieguva Platones pagasta komanda “Supeaitas” (dalībnieki - D.Karpušenkovs, J.Kronbergs, M.Landmanis, R.Vīksna, R.Djakonovs), otro vietu ar 106 punktiem ieguva Platones pagasta komanda “Neapturamie” (dalībnieki – G.Petrovs, G.Lejnieks, E.Lībietis, E.Graudiņa, M.Novika), bet trešo vietu ar 105 punktiem izcīnīja visjaunāko dalībnieku komanda no  Staļģenes “Izturīgie” (dalībnieki – S.Konovs, D.Stepanovičs, A.Ķincis, R.Aleksandrovičs, E.Stepanovičs). Pārējās komandas no pirmo trīs vietu iegūšanas šķīra vien dažu punktu starpība. Visām komandām tika pasniegti diplomi un dāvanas no pasākuma organizētājiem un atbalstītājiem. Pēc apbalvošanas ap plkst.21 notika disenīte jauniešiem ar DJ Cukuru.

Komandas piecu jauniešu sastāvā orientējās, izpildot uzdevumus kontrolpunktos. Pēc aktīvās daļas notika erudīcijas pārbaudes, kurās komandas varēja iegūt papildpunktus, asinot prātu atjautīgos uzdevumos.

Orientēšanās sacensības organizēja Jelgavas novada Svētes pagasta jaunatnes lietu koordinators J.Zariņš, Svētes pagasta Jēkabnieku aktīvie jaunieši un biedrība “Zariņš & Lejnieks”. Atbalstītāji: Jelgavas novada pašvaldība, Svētes pagasta pārvalde, Jēkabnieku Kultūras nams, SIA “Viesu Līči”, AZ boulings un Refill.

Galerija: Orientēšanās sacensības Jēkabniekos