Svētdiena, 24. Septembris, 2017
Agris, Agrita

Jaunieši aicināti pieteikties “Netradicionālajām orientēšanās sacensībām 2016", kas notiks Svētes pagasta Jēkabniekos

06.07.2016

30.jūlijā Svētes pagasta Jēkabniekos norisināsies orientēšanās sacensības jauniešiem "Netradicionālās orientēšanās sacensības 2016’’. Sacensībās jauniešiem pēc izsniegtas kartes būs jāorientējas kontrolpunktos un jāizpilda dažādi uzdevumi. Sacensības sastāvēs no orientēšanās daļas un erudīcijas daļas. Komandas sastāvā - 5 dalībnieki (t.sk. komandas kapteinis).

Pasākuma/sacensību mērķis: veicināt aktīvu sportu un atpūtu Jelgavas novadā.
Dalībnieki: Jelgavas novada un Ozolnieku novada jaunieši, kā arī jaunieši no citām Latvijas vietām. Vecuma grupa - 12-25/30 g.v. (var būt izņēmumi).
Pasākuma norises vieta: Jēkabnieki, Svētes pagasts, Jelgavas novads.
Ierašanās un reģistrācija: 30.jūlijs plkst.13:00, Jēkabnieku kultūras nams, Svētes pagasts, Jelgavas novads
Pieteikšanās: līdz 27.jūlijam, sūtot pieteikuma anketu uz e-pastu: janis.zarins@jelgavasnovads.lv

Dalībniekiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu uz pasākumu līdzi jāņem vecāku atļauja. Der arī brīvā formā uzrakstīta vecāku atļauja.

Pasākuma grafiks:

• 13:00 - ierašanās Jēkabnieku kultūras namā (REĢISTRĀCIJA)
  • 14:00 sākums (pasākuma atklāšana)
  • 14:30 orientēšanās sākums
  • 18:00 orientēšanās finišs
  • 18:20 vakariņas
  • 19:00 erudīcijas daļa
  • 20:00 erudīcijas finišs
  • 20:30 rezultāti
  • 21:00/21:30 - apbalvošana

Sacensību nolikums

Pasākumu organizē – Jelgavas novada pašvaldības Svētes pagasta jaunatnes lietu koordinators, Svētes pagasta jaunieši, sadarbībā ar biedrību “Zariņš & Lejnieks”.
Atbalsta: Svētes pagasta pārvalde, Jēkabnieku Kultūras nams, SIA "Viesu Līči", SIA “Mežacīruļi”, A-Z Boulings, AntiCafe, SIA "Auto Starts tūre", 212, Refill, Timermaņa Foto darbnīca.
Ēdināšanu nodrošina - SIA “SATEVI”