Svētdiena, 9. Maijs, 2021
Klāvs, Einārs, Ervīns

Jelgavas novadā 9 mēnešus brīvprātīgi strādās 2 jaunieši no Francijas un Rumānijas

28.08.2013

Biedrībai „Attīstības centrs „Iepazīsim sevi”” tika apstiprināts Eiropas Savienības programmas „Jaunatne darbībā” Eiropas Brīvprātīgā darba projekts „We like It international!”, kura ietvaros 9 mēnešus laikā no 14. oktobra līdz nākamā gada 14. jūlijam brīvprātīgo darbu Jaunsvirlaukas pagastā veiks jaunietis no Francijas un jauniete no Rumānijas.

Šajā periodā brīvprātīgā darba veicēji strādās kopā ar novada jauniešiem, līdzdarbosies vietējās aktivitātēs, projektos, kā arī organizēs brīvā laika pavadīšanas iespējas, atbilstoši projekta mērķim, tas ir popularizēt veselīgu un aktīvu dzīvesveidu un paaugstināt jauniešu un bērnu dzīves kvalitāti, nodrošinot interesantas brīvā laika pavadīšanas iespējas.

ES programma piedāvā 18-30 gadus veciem jauniešiem doties uz kādu no programmas dalībvalstīm vai citu pasaules valsti, kur 2 nedēļas līdz 12 mēnešus strādāt kā brīvprātīgajam sniedzot atbalstu un dažādos veidos palīdzot uzņēmējorganizācijai realizēt tās mērķus ar savām idejām un darbu.

Biedrība „Attīstības centrs „Iepazīsim sevi”” šobrīd ir vienīgā organizācija, kas ir akreditēta nosūtītājorganizācija un uzņēmējorganizācija Eiropas brīvprātīgajam darbam.

Projektu finansē ES programma „Jaunatne darbībā” un līdzfinansējumu nodrošina Jelgavas novada pašvaldība.