+A A
Trešdiena, 27. Maijs, 2020
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris

Jaunieši starptautiskā projektā gūst iespaidus par pašizpausmi biznesā

01.07.2015

Dienu pēc vasaras Saulgriežiem Jelgavas novadā noslēdzās  starptautisks jauniešu apmaiņas projekts „Make ideas Create possibilities”, kas norisinājās no 17. – 25. jūnijam Jaunsvirlaukas pagasta Dzirnieku ciemā. Projektā piedalījās kopumā 32 dalībnieki no Itālijas, Portugāles, Rumānijas, Slovēnijas un jaunieši no Jelgavas novada.

Projekta galvenais mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību un attīstīt jauniešu uzņēmīgumu, iedrošinot jauniešos ģenerēt jaunas idejas un radīt pašiem savas iespējas nodarbinātībā.

„Projekta ideja radās apzinoties, ka daudzi jaunieši pabeidzot skolu, bieži vien ir apjukuši un nespēj atrast savu nodarbi jaunas dzīves posmā, neapzinās savu potenciālu un iespējas, kā arī zemu vērtē savas prasmes”, tā projekta autore Marta Drupa. Projekta būtiska aktivitāte bija biznesa idejas veidošana, kā arī, neskaitot darbu pie biznesa idejas, jaunieši varēja iepazīt viena otra kultūru, Saulgriežu svētku tradīcijas Latvijā, kā arī iepazīt Jelgavas novada Jauniešu padomes darbu.

Paldies projekta vadītājām un trenerēm Martai Drupai un Alīnai Ankudovičai. Projekta galvenais koordinators Biedrība „Iepazīsim sevi”, projekta speciālists Inese Skromane.

Projektu finansē ES izglītības, mācību, jaunatnes un sporta programma Erasmus+, neformālā izglītības programma jauniešiem vecumā no 13-30 gadiem un jaunatnes darbiniekiem.

Jaunieši starptautiskā projektā gūst iespaidus par pašizpausmi biznesā