Svētdiena, 24. Septembris, 2017
Agris, Agrita

Aicina godināšanai pieteikt jauniešus - brīvprātīgā darba veicējus

09.11.2016

Aicinām Jelgavas novada pagastu jaunatnes darba koordinatorus, jauniešu centru vadītājus, izglītības iestāžu vadītājus vai pedagogus, pagasta pārvaldes vadītājus vai citus darbiniekus, kam ir sadarbība ar jaunatni Jelgavas novadā, pieteikt kandidātu - jaunieti vecumposmā no 13 līdz 25 gadiem, kas ir pelnījis publisku pateicību par personisko ieguldījumu brīvprātīgā darbā noteiktā pagastā, ciemā, iestādē, organizācijā vai konkrētā pasākumā/projektā 2016. gadā.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Jelgavas novada jauniešu interesi un izpratni par brīvprātīgo darbu vietējā kopienā un sekmēt viņu iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā un organizēšanā.

Brīvprātīgam darbam jābūt veiktam 2016. gada laikā. Lai pieteiktu kandidātus, jāaizpilda pieteikuma anketa (par katru kandidātu atsevišķi) un jānosūta uz e-pastu kristine.kode@jelgavasnovads.lv līdz 2016. gada 30. novembrim (ieskaitot).

Pasākums „Pateicība Jelgavas novada jauniešiem par brīvprātīgā darba veikšanu 2016. gadā" notiks 8. decembrī no plkst.15.00 Jelgavas novada pašvaldības 1. stāva zālē.

Pieteikums