+A A
Ceturtdiena, 22. Oktobris, 2020
Irīda, Īrisa

Jelgavā notiks darbnīca par kritisko domāšanu

21.11.2016

Par kritisko domāšanu parasti sauc disciplinētu prāta procesu, kura laikā tiek analizēta un vērtēta informācija. Attiecīgā informācija var būt iegūta no pieredzes, refleksijas, novērojumiem, komunikācijas utt. Kritiskās domāšanas pamatā ir intelektuāli kritēriji, piemēram, domāšanas skaidrība, ticamība, precizitāte, akurātums, pamatotība, nozīmīgums, pilnīgums, godīgums u.c.

Līdzīgi kā līdzšinējās projekta ''Strukturētā Dialoga'' aktivitātēs, šī darbnīca kopā savedīs gan jauniešus, gan lēmuma pieņēmējus un jaunatnes jomā strādājošos, lai kopīgi apspriestu jauniešiem nozīmīgus izaicinājumus gan Latvijas, gan Eiropas mērogā. Šoreiz darbnīca netiks vadīta balstoties uz ''Kafija ar politiķiem'' metodi, bet gan tiks veidota tā, lai izmantojot jauniegūtās prasmes kritiskajā domāšanā, spētu analizēt Strukturētā Dialoga projekta ietvaros izveidotās rekomendācijas.

Pasākumu rīko Latvijas Jaunatnes padome (www.ljp.lv) kopā ar reģionālo koordinatoru Zemgales NVO Centru, ciešā sadarbībā ar Jelgavas novada domi.

Pieteikšanās: kristine.kode@jelgavasnovads.lv vai uldis@zemgalei.lv