Svētdiena, 28. Maijs, 2017
Vilhelms, Vilis

Pašvaldībā sveiks jauniešus - brīvprātīgā darba veicējus

06.12.2016

Ceturtdien 8. decembrī plkst. 15.00 Jelgavas novada pašvaldībā notiks pasākums - “Pateicība Jelgavas novada jauniešiem par brīvprātīgā darba veikšanu 2016. gadā”, kurā divdesmit Jelgavas novada jauniešiem tiks izteikta pateicība par personisko ieguldījumu brīvprātīgā darba veikšanā kādā no pagastiem, izglītības iestādēm, jauniešu centriem vai  organizācijām 2016. gadā.

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Jelgavas novada jauniešu interesi un izpratni par brīvprātīgo darbu vietējā kopienā un sekmēt viņu iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā un organizēšanā.

Pasākumā būs iespēja dzirdēt dažādu organizāciju pārstāvēto jauniešu personiskos pieredzes stāstus par to, kā brīvprātīgais darbs ir ietekmējis viņu dzīvi un personības pilnveidi. Tāpat arī tiks sumināti projekta konkursa “Mēs savai videi – 2016” laureāti.

Dalībai pasākumā pieteikties rakstot uz e-pastu: kristine.kode@jelgavasnovads.lv