Svētdiena, 28. Maijs, 2017
Vilhelms, Vilis

Jelgavas novada jaunatnes darbinieki un jauniešu padome iepazīst jaunatnes darbu Priekuļu novadā

08.12.2016

Novembra izskaņā Jelgavas novada jaunatnes darbinieki kopā ar jauniešiem no Jauniešu padomes devās pieredzes apmaiņas vizītē uz Vidzemi, lai iepazītu jaunatnes darbu Priekuļu pašvaldībā.

Jaunatnes un bērnu nodaļas vadītāja Elīna Krieviņa dalījās pieredzes stāstā par jaunatnes darba ikdienu Priekuļu pašvaldībā, kur ir izveidota atsevišķa nodaļa darbam ar jauniešiem. Vizītes laikā tika apmeklētas arī dažādas iestādes -  Priekuļu novada Jauniešu iniciatīvu centru REST, Bērnu dienas centru “Zīļuks”, Liepas Jauniešu centru “Apelsīns”. Tikšanās un diskusijas ar darbā ar jaunatni iesaistītām pusēm.

Jaunatnes darbu iepazīšanai nacionālā mērogā, jaunatnes darba kapacitātes celšanai un sadarbības veicināšanai katru gadu Jelgavas novadā tiek organizēti pieredzes apmaiņas braucieni uz kādu no pašvaldībām.

Informāciju sagatavoja: Kristīne Kode, jaunatnes lietu speciāliste, kristine.kode@jelgavasnovads.lv

Jaunieši viesojas Priekuļu novadā