Ceturtdiena, 17. Jūnijs, 2021
Artis, Artūrs

Aizvadītas orientēšanās sacensības – “Ziemas prieki”

21.02.2017

Šā gada, 11. februārī  Jaunsvirlaukas pagasta  Staļģenē jau 12. gadu jaunieši tikās IKSC „Līdumi” telpās, lai kopīgi pavadītu savu  laiku orientēšanās sacensībās.

„Ziemas Prieki” ir jau tradicionālais ziemas orientēšanās pasākums Jaunsvirlaukas pagastā un Jelgavas novadā. Kopumā pasākumā piedalījās 107 jaunieši vecumā no 14 līdz 23 gadiem – 11 komandas un pasākuma organizatori.

Šogad, kā vēl nevienu citu gadu, komandām netika uzdots mājas darbs, līdz ar to jaunieši varēja iesaistīties interesantās aktivitātēs vakara pasākumā. Par muzikālo noskaņu parūpējās grupa “Capital Three”.

Orientēšanās sacensībās piedalījās jaunieši no vairākiem Jelgavas novada pagastieasm – Svētes, Kalnciema, Elejas, Zaļeniekiem,  Vircavas, Jaunsvirlaukas, Platones, Valgundes, un no Ozolnieku novada.

Šogad uzvarētāji ir Jaunsvirlaukas pagasta komanda „JSV”, otro vietu ieguva komanda no Vircavas pagasta  – „Pundurbērni”, bet trešās vietas ieguvēji ir komanda „Super Aitas” no Platones pagasta.

Pasākuma organizatori – Staļģenes BJIIC  sadarbībā ar Jauniešu klubu „Klikšķis” un IKSC „Līdumi”. Šī gada atbalstītāji – Jelgavas novada pašvaldība, A-Z_Boulings, Individālāis uzņēmums A.G.A, SIA „Viesu līči”, SIA „Satevi”, SIA „Mārksmens”, IK „Staļģenes aptieka” , SIA „Arga”, SIA „KROGER”, SIA „REIRI”, SIA „Alier”.

Liels, liels paldies visiem palīgiem un atbalstītājiem, kas palīdzēja pasākuma organizēšanā, kopā mums izdevās! 

Informāciju sagatavoju Staļģenes BJIIC jaunieši.

Orientēšanas sacensības "Ziemas prieki 2017"