Svētdiena, 28. Maijs, 2017
Vilhelms, Vilis

Jelgavas novada pašvaldība Strukturētā Dialoga V cikla LIELDRAUGS

15.03.2017

Līdzās jaunatnes darbā iesaistītajiem, nevalstisko organizāciju un pašvaldību pārstāvjiem no visiem Latvijas reģioniem Jelgavas novada dome saņēmusi pateicību kā LIELDRAUGS strukturētajam dialogam (starp jauniešiem un politiķiem), jo Jelgavas novads šajās aktivitātēs iesaistās kopš 2014.gada.

No 8. līdz 10.martam  Liepājā "Jauniešu galvaspilsēta 2017" ietvaros norisinājās Strukturētā Dialoga V cikla noslēguma konference “Gatavi dzīvei, gatavi sabiedrībai!”, kurā piedalījās jaunieši vecumā no 13-25 gadiem.  Konferences mērķis bija veicināt dialogu starp jauniešiem un politikas veidotājiem un īstenotājiem jauniešiem aktuālos jautājumos, sniedzot ieskatu un izpratni jaunatnes politikas jomas aktualitātēs Latvijā un Eiropā. Trīs dienās notika dažāda veida aktivitātes – kritiskās domāšanas darbnīcas, paneļdiskusijas, ekspertu tikšanās, jauniešu galvaspilsētas 2017 atklāšana, Strukturētā dialoga (SD) rezultātu izvērtēšana. Konferences noslēgumā organizatori izteica pateicības sadarbības partneriem. Jelgavas novada dome saņēma pateicību kā Strukturētā Dialoga V cikla LIELDRAUGS. Jelgavas novads iesaistās SD aktivitātēs kopš 2014.gada, kad projekta “For A Better Future” ietvaros tika organizēts pirmais pasākums “Kafija ar politiķiem”.

Pasākumu organizēja biedrība “Latvijas Jaunatnes padome” sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju un Latvijas Jauniešu galvaspilsētu 2017 – Liepājas pilsētas domi.