Pirmdiena, 11. Decembris, 2017
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Jaunieši aicināti pieteikties starptautiskām apmācībām projekta “Iesaisties!” ietvaros

24.05.2017

Vēlies papildināt savas zināšanas neformālā izglītībā? Darboties kopā ar jauniešiem no Igaunijas un Moldovas, lai izzināt sekojošas tēmas - dzimumu līdztiesība, vai tas ir vai nav svarīgi, cik svarīga ir dzimumu loma sabiedrībā, emocionālā vardarbība internetā, kā mēs veidojam savu personību sociālā vidē, u.c. Ja vēlies produktīvi pavadīt laiku, piesakies apmācībām jau šodien!

Kas var pieteikties? Jelgavas novada aunieši vecumposmā no 15 līdz 20 gadiem ar pamatzināšanām angļu valodā

Kad notiks? 6. līdz 9.jūnijs

Programmas laiks? Sākums 6.jūnijā plkst.17.00, noslēgums 9.jūnijā plkst.10.00.

Kur? Hostelī “Zaļā muiža”, Zaļenieku pagastā, Jelgavas novadā

Transports? Dalībnieki tiks nogādāti uz apmācību norises vietu 6.jūnijā plkst.15.30 no Jelgavas novada domes un atpakaļ 9.jūnijā plkst.10.00

Pieteikšanās? Aizpildi anketu šeit līdz 31.maijam

Informācija plašāk: Kristīne Kode, jaunatnes lietu speciāliste Jelgavas novadā, kristine.kode@jelgavasnovads.lv

Projekts tiek īstenots Eiropas Savienības programmas DEAR (Development Education and Awareness Raising) ietvaros. Līdzfinansē Jelgavas novada pašvaldība.