Svētdiena, 19. Septembris, 2021
Verners, Muntis

Jaunieši iepazīst Eiropu 3 tematiskās pēcpusdienās

31.05.2017

Maijs jaunatnes darbā ir pavadīts Eiropas Savienības dimensijā, ir aizvadītas trīs dažādu valstu pēcpusdienas, Jelgavas novada jaunieši iepazina trīs dažādas Eiropas savienības valstis – Horvātiju, Īriju un Austriju.

Eiropas Savienībai šogad 60 gadi, savukārt programmai “Erasmus+” 30 gadi, tās ietvaros ik gadu kāds no novada jauniešiem vai jaunatnes darbiniekiem dodas pieredzes apmaiņā, lai mācītos starptautiskā vidē neformālā izglītībā. Tematiskās pēcpusdienās tika apskatīta Eiropas Savienība no tās dibināšanas līdz pat šodienai. Jaunieši, jaunatnes darbinieki un viesi dalījās pieredzes stāstos no apmaiņas projektiem, radošā veidā jaunieši izzināja Eiropas dažādās dimensijās, ne tikai vēsturiskos faktos, bet arī mūzikā, dejā, tradīcijās kultūrā un ēdienos.

Eiropas dienas pasākumi pulcēja novada jauniešus Jelgavas novada jauniešu centros (Elejā, Vircavā un Jaunsvirlaukā), pēcpusdienas organizēja jaunatnes darbā iesaistītie (jaunatnes darbinieki un jaunieši iniciatīvu grupas) sadarbībā ar Europe Direct Informācijas punktu Jelgavā.

Plašāk par pasākumiem un aktivitātēm jaunatnes darbā Jelgavas novadā seko šeit.

Jaunieši iepazīst Eiropu 3 tematiskās pēcpusdienās