Pirmdiena, 11. Decembris, 2017
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Jaunieši aicināti pieteikties “Netradicionālajām orientēšanās sacensībām 2017" Jēkabniekos Svētes pagastā

12.07.2017

29.jūlijā Svētes pagasta Jēkabniekos norisināsies ikgadējās orientēšanās sacensības jauniešiem, kas šogad noritēs jau piekto gadu pēc kārtas un līdz ar to varēs svinēt piecgades jubilejas pasākumu. Sacensībās aicināti pieteikties jaunieši no Jelgavas novada, Ozolnieku novada un citām Latvijas vietām 5 dalībnieku sastāvā vienā komandā. Kā ierasts, plānota gan orientēšanās daļa, gan erudīcijas daļa. Sacensībās jauniešiem pēc izsniegtas kartes būs jāorientējas kontrolpunktos un jāizpilda dažādi uzdevumi.

Pieteikumus par dalību orientēšanās sacensībās jānosūta līdz 2017. gada 25. jūlijam uz e-pastu: janis.zarins@jelgavasnovads.lv, norādot dalībnieku vārdus, pārstāvāmo pagastu, pilsētu utt., vecumu un tālruņa numuru.

Pasākuma/sacensību mērķis ir veicināt aktīvu sportu un atpūtu Jelgavas novadā.
Dalībnieki: Jelgavas novada un Ozolnieku novada jaunieši, kā arī jaunieši no citām Latvijas vietām. Vecuma grupa - 12-25/30 g.v. (var būt izņēmumi).
Pasākuma norises vieta: Jēkabnieki, Svētes pagasts, Jelgavas novads.
Ierašanās un reģistrācija: 29.jūlijs plkst.13:00, Jēkabnieku kultūras nams, Svētes pagasts, Jelgavas novads. Dalībniekiem, kas nav sasnieguši 18 gadu vecumu uz pasākumu līdzi jāņem vecāku atļauja. Der arī brīvā formā rakstīta atļauja ar vecāku parakstu.

Pasākuma grafiks:

·         13:00 - ierašanās Jēkabnieku kultūras namā (REĢISTRĀCIJA)

·         14:00 - sākums (pasākuma atklāšana)

·         14:30 - orientēšanās sacensību sākums

·         18:00 - orientēšanās sacensību finišs

·         18:20 - vakariņas

·         19:00 - erudīcijas daļa

·         20:30 - erudīcijas finišs

·         21:00 - rezultāti, apbalvošana

·         21:30 – 23:00 - vakara daļa, noslēgums

Orientēšanās sacensību piecu gadu jubilejas afišu veidojis Zaļenieku pagasta jaunietis Niks Indriksons, kura izveidotā afiša tika atzīta kā labākā konkursa “DiGi afiša” ietvaros.

Pasākumu/orientēšanās sacensības jauniešiem organizē Jelgavas novada pašvaldības jaunatnes lietu koordinators J.Zariņš, līdzdarbojoties biedrībai “Zariņš & Co” un Svētes pagasta jauniešiem.

Nolikums

Pieteikuma anketa