Otrdiena, 26. Septembris, 2017
Kurts, Knuts, Gundars

Bauskas novada pārstāvji iepazīst jaunatnes darbu Jelgavas novadā

29.08.2017

21.augustā Jelgavas novadā viesojās Bauskas novada pārstāvji  - darbā ar jaunatni iesaistītie speciālisti, pašvaldības darbinieki,  biedrības “Apvienība JUMS” pārstāvji un jaunieši, lai iepazītu jaunatnes darbu Jelgavas novadā.

Viesiem bija iespēja tikties ar Jelgavas novada priekšsēdētāju Ziedoni Cauni, uzklausīt jaunatnes lietu speciālistes Kristīnes Kodes pieredzes stāstu par jaunatnes darba attīstību Jelgavas novadā. Lai iepazītu praktisko darbu, vizītes laikā tika apmeklēti trīs jauniešu centri - Staļģenes Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centrs, Vircavas AAPC “Kamenītes” un Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvas centrs Elejā.

Vizīte notika projekta “Darba ar jaunatni pilnveidošana Bauskas novadā”, ko īsteno Bauskas novada pašvaldība. Projekta ietvaros paredzēts attīstīt darba ar jaunatni sistēmas izveidi Bauskas novada pašvaldībā un sekmēt plānveida ilgtermiņa darba ar jaunatni īstenošanu.

Informācijas sagatavotājs:
Kristīne Kode, Jaunatnes lietu speciāliste