Sestdiena, 17. Aprīlis, 2021
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Šogad pateicamies 36 Jelgavas novada jauniešiem par brīvprātīgo darbu

15.12.2017

8.decembrī no plkst.15.00 Jelgavas novada Vircavas tautas namā notika pasākums “Pateicība Jelgavas novada jauniešiem par brīvprātīgā darba veikšanu 2017.gadā”. Tās ietvaros 36 Jelgavas novada jauniešiem tiks izteikta publiska pateicība par brīvprātīgā darba veikšanu 2017.gadā savā pagastā, jauniešu centrā, izglītības iestādē vai organizācijā.

Pateicības saņēma – Sigita Vitkovska, Samanta Veipa, Iļja Macanovs, Aleksejs Jurovs, Edžus Edgars Verpakovskis, Sandra Jēgerte, Niks Indriksons, Mārtiņš Skuja, Jurģis Gulbis, Edgars Babris, Andris Marcinkevičs, Elizabete Mazūdre, Artūrs Skuja, Ērika Zara, Viktorija Ose, Krista Ļūmane, Mišela Dombrovska, Elīna Egle, Elizabete Amālija Vangale, Ģirts Grigorjevs, Kristiāns Jānis Valentinovičs, Gatis Lejnieks, Viesturs Alksnis, Ance Annija Freimane, Dina Freimane, Egija Grīnberga, Anitra Veinberga, Diāna Zaula, Dilans Bondarčuks, Jana Kristiāna Blonska, Kristiāna Davidčuka, Kristīne Kuzņecova, Margarita Zaula, Anastasija Ptičkina, Patrīcija Paula Voitehoviča un Sigita Sirsniņa.

Šie jaunieši aktīvi iesaistās ārpusklašu pasākumu organizēšanā, ir komunikabli, ar lielu atbildības sajūtu par pienākumiem, ko ir uzņēmušies pildīt. Daži ir aktīvi skolēnu pašpārvaldēs, daži pēc mācībām pilsētas skolā atgriežas savā pagastā, lai jaunatnes darbiniekiem palīdzētu pasākumu vadīšanā. Šie jaunieši rosina idejas, lai jauniešu ikdienas dzīve pagastā un novadā attīstītos tā, kā paši jaunieši to redz. Ir ieinteresēti, lai novada jaunieši kopā saturīgi pavadītu brīvo laiku un lai viņiem būtu iespēja sevi pilnveidot, piedaloties dažāda veida aktivitātēs un iegūt prasmes, kuras pēc tam varētu noderēt izvēloties savu nākotnes profesiju. Uz šiem jauniešiem var paļauties!

Brīvprātīgo godināšanas mērķis ir veicināt Jelgavas novada jauniešu interesi un izpratni par brīvprātīgo darbu vietējā kopienā un sekmēt viņu iesaistīšanos brīvprātīgā darba veikšanā un organizēšanā.

Pasākuma laikā ar muzikāliem priekšnesumiem dalībniekus priecēja Jelgavas novada Jauniešu padomes jaunietis Aleksejs Jurovs (Kalnciema pagasts), kurš sogad saņēma pateicību, kā arī viesi - jaunieši Andris Sukulaukts un Ervīns Ruža no Bauskas novada un Eiropas Brīvprātīgā darba veicēja Latvijā Mei Ling Chen no Vācijas.

Lai pieaugušie iedvesmotu jauniešus turpināt sevi pilnveidot, darot labus darbus vietējā kopienā, pasākuma laikā tika apbalvoti arī projektu konkursa “Mēs savai videi - 2017” labāko projektu realizētāji – projekts "Bērnu rotaļu laukuma izveide Vircavas pagasta Oglaines ciemā", ko realizēja Oglaines ciemata bērnu vecāki, pārstāve Natālija Samkova un projekts “Kāpņu telpu kosmētiskais remonts Austrumu iela 17, Vilces pagastā" , ko realizēja kāpņu telpu iedzīvotāji, pārstāve Kristīna Jankoviča- Zumente.

Informācijas sagatavotājs:
Kristīne Kode, Jaunatnes lietu speciāliste

Pateicības pasākums Jelgavas novada jauniešiem par brīvprātīgā darba veikšanu