+A A
Ceturtdiena, 22. Oktobris, 2020
Irīda, Īrisa

Jauniešu orientēšanās pasākums "Ziemas prieki 2018 - 99 komats 5"

26.02.2018

Kā jau katru gadu, arī šā gada 17.februārī, Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē norisinājās ikgadējais orientēšanās pasākums jauniešiem "Ziemas prieki 2018 - 99 komats 5".

Pasākumu organizēja Staļģenes bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu  centrs kopā ar jauniešu klubu „Klikšķis”, IKSC ”Līdumi” un Jaunsargu  502. vienību.

Šogad laika apstākļi bija īpaši piemēroti ziemas orientēšanās sacensībām un, spītējot salam, sacensībās piedalījās kupls dalībnieku skaits. Kopumā pasākumā piedalījās 148 jaunieši  vecumā no 14 līdz 23 gadiem – 17 komandas un organizatori. Komandas pārstāvēja dažādus Jelgavas novada pagastus - Elejs, Zaļenieku , Svētes, Vircavas, Vilces, Kalnciema, Glūdas un  Jaunsvirlaukas, kā arī viena komanda no Jelgavas pilsētas.

Šogad pirmās divas vietas savā starpā sadalīja komandas no Vircavas - "Speķīši" un "Sārtie Debess Zvani". Pirmo no otrās vietas šķīra vien punkts, bet trešās vietas ieguvēji ir komanda “Gludie” no Glūdas pagasta.

Staļģenes bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centrs saka lielu paldies Jaunsvirlaukas pagasta aktīvajiem jauniešiem par palīdzību pasākuma plānošanā un tā realizēšanā. Paldies arī Jelgavas novada pašvaldībai par atbalstu.

Gatis Cinovskis
Staļģenes BJIIC vadītājs 

Jauniešu orientēšanās pasākums "Ziemas prieki 2018"