+A A
Pirmdiena, 25. Janvāris, 2021
Sigurds, Zigurds

Jauniešu iespēju pēcpusdienas kopā ar Eurodesk

10.10.2019

Jelgavas novada un kaimiņu pašvaldību jaunieši tiek aicināti izzināt Eiropu Eurodesk iespēju pēcpusdienās, kas tiek organizētas 3 dažādos Jelgavas novada pagastos. 

Šajās pēcpusdienās dalībniekiem būs iespēja uzklausīt Jelgavas novada jauniešu un ārvalstu jauniešu pieredzes stāstus par dalību dažādos starptautiskos projektos programmā “Erasmus”. Tikšanās laikā notiks arī diskusija par neformālās izglītības jēgu un jauniešu ieguvumiem dalībai šajā izglītības formā.

  • 16.oktobrī no plkst.15.30 Staļģenes Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centrā (Svirlaukas iela 22, Staļģene, Jaunsvirlaukas pagasts),
  • 21.oktobrī no plkts.15.30 Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centrā (Lietuvas iela 42, Eleja, Elejas pagasts),
  • 28.oktobrī no plkst.13.30 Kalnciema pagasta vidusskolā (Lielupes iela 21, Kalnciems, Kalnciema pagasts).

Iespēju pēcpusdienas tiek organizētas kampaņas “Time to Move” ietvaros. Tā ir jauniešu mobilitāti veicinoša kampaņa kas apvieno visus katra gada oktobrī notiekošos pasākumus jauniešiem. Šīs aktivitātes iepazīstinās ar simtiem iespēju, kas piedāvā doties uz ārvalstīm un piedalīties starptautiskos projektos, iepazīt Eiropu vai iegūt labu pieredzi nākotnei. Vairāk par šo https://timetomove.eurodesk.eu/lv.

Pasākums ir atvērts ikvienam interesentam. Jautājumu gadījumā sazināties ar pasākuma koordinatoriem e-pastā: idea@eurodesk.eu .

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Kode, Jaunatnes lietu speciāliste