+A A
Pirmdiena, 25. Janvāris, 2021
Sigurds, Zigurds

Aizvadīts 15. jauniešu orientēšanās pasākums „Ziemas prieki”

26.02.2020

Turpinot tradīciju, kas aizsākās piecpadsmit gadus atpakaļ, šogad jaukā nedēļas nogalē 15.februārī Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenē norisinājās ikgadējās jauniešu orientēšanās pasākums „Ziemas prieki 2020” ar tēmu “Bija, ir un Būs”.

Šis bija pasākuma jubilejas gads, tam apritēja 15 gadi! Pasākumu organizēja Staļģenes bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu  centrs kopā ar jauniešu klubu „Klikšķis”.

Kopumā pasākumā piedalījās vairāk kā 130 jaunieši vecumā no 14 līdz 23 gadiem – 15 komandas un pasākuma organizatori, kā arī novada jaunatnes darbinieki un komandu līdzjutēji. Pasākums sastāv no 3 daļām – komandu orientēšanās sacensības dabā, komandu uzdevumu un mājas darbu prezentēšana klātienē un saviesīgā daļa, lai svinētu kopā būšanu.

Šogad pasākumā piedalījās komandas no Elejas, Zaļenieku, Svētes, Vircavas, Kalnciema, Glūdas, Vilces, Valgundes, Līvbērzes un Jaunsvirlaukas pagastiem.

Godpilno pirmo vietu ieņēma komanda “Citramoni” no Glūdas pagasta, otro vietu ieguva komanda “Centrālā Āfrika” no Valgundes pagasta, un trešo vietu ieguva komanda “Pingvīns tintē” no Elejas pagasta (pārstāvot Jelgavas novada Bērnu un jauniešu izglītības un iniciatīvu centru).

Pasākuma laikā organizatori saņēma aizkustinošu ziņu no jaunietes, kas sekoja pasākumu norisei “live” video facebook vietnē , ka tieši 7 gadus atpakaļ viņa piedalījās pasākumā “Ziemas prieki” Staļģenē ar savu komandu, kur satika savu tagadējo vīru, viņas meitiņas tēvu. Patiess prieks, ka “Ziemas prieki” ir veidojis skaistas draudzības sākumu.

Liels PALDIES jauniešiem, kas piedalījās pasākuma organizēšanā – Iveta Zemrūķe, Eva Dementjeva, Laura Mārtinsone, Alekss Prohorovs, Artūrs Kristanovičs Aleksejs Dunajevs, Maksims Jacina, Valērija Juša, Katrīna Meijera, un pasākuma atbalstītājiem Jelgavas novada pašvaldībai, uzņēmumiem “Guns n Lasers” un  “PBTELPA.LV”.

Aizvadīts 15. jauniešu orientēšanās pasākums „Ziemas prieki”

Informāciju sagatavoja:
Gatis Cinovskis, Staļģenes BJIIC vadītājs, un Kristīne Kode, jaunatnes lietu speciāliste