Pirmdiena, 26. Jūnijs, 2017
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis

Sveikti vecvecāki novadā

05.12.2016. 15:42

Šogad aprit jau pieci gadi kopš Europe Direct informācijas centrs un Jelgavas novada pašvaldība organizē konkursu vecvecāku sniegtās pieredzes un novērtētās aktivitātes atzinībai. Turpinot aizsākto tradīciju, svinīgā pasākumā šoreiz 2. decembrī Līvbērzes kultūras namā tika sumināti vecvecāki no katra pagasta, kurus konkursam “Sirdsgudrā vecmāmiņa/sirdsgudrais vectētiņš” izvirzīja viņu mazbērni vai bērni par dzīvē sniegtajiem padomiem.

Projekta noslēguma pasākums senioriem - medījumu garšas pēcpusdiena

09.11.2016. 11:03

4. novembrī Zaļenieku muižā Jelgavas novada Senioru biedrība organizēja medījumu garšu pēcpusdienu - noslēguma pasākumu projektam, kura laikā  pagastu saimnieces mācīja ieinteresētiem jauniešiem gatavot dažādus ēdienus, sākot ar zupām un beidzot ar kūkām un žagariņiem. Pasākuma laikā tika aicināti piedalīties arī projekta atbalstītāji.

Seniori tiekas Vircavā

04.11.2016. 12:47

26. oktobrī Jelgavas novada aktīvakie seniori tikās Vircavā, lai baudītu kultūras programmu un tiktos ar senioru organizācijas pārstāvjiem no Jonišķiem, Lietuvā. Pasākums organizēts senioru mēneša aktivitāšu ietvaros.

Jelgavas novadā viesojas senioru pārstāvji no Ilūkstes

26.10.2016. 14:44

13. oktobrī Jelgavas novadā pieredzes apmaiņas vizītē viesojās senioru pārstāvji no Ilūkstes. Jelgavas novada senioru pārstāvji un biedrības „Jelgavas novada seniori” valdes priekšsēdētāja Inta Savicka viesus iepazīstināja ar novadā organizētajām aktivitātēm, senioru pasākumu organizēšanu un sadarbību ar pašvaldību.

Senioru sporta diena Jelgavas novadā jau trešo gadu

05.09.2016. 09:44

Iesaistoties sportiskās aktivitātēs, viktorīnās, kā arī nopietnās un nenopietnās aktīvās nodarbēs, 3. septembrī Sesavas sporta laukumā pulcējās Jelgavas novada seniori. Ikgadējās senioru sporta spēles ar Europe Direct informācijas centra atbalstu organizēja Jelgavas novada sporta centrs sadarbībā ar Sesavas pagasta pārvaldi un Jelgavas novada Senioru biedrības aktīvu dalību.

Aicina pieteikt dalībniekus vecmāmiņu un vectētiņu konkursam

29.07.2016. 11:38

No 1. augusta Jelgavas novada mazbērniem un mazmazbērniem ir iespēja pieteikt savu aktīvo, gudro, sirsnīgo un mīļo vecmāmiņu un vectētiņu konkursam „Sirdsgudrā vecmāmiņa/sirdsgudrais vectētiņš Jelgavas novadā 2016”. To organizē Europe Direct informācijas centrs sadarbībā ar Jelgavas novada Labklājības pārvaldi un novada Senioru biedrību, lai veicinātu starppaaudžu pieredzes apmaiņu, ģimenisku saišu stiprināšanu, dzimtas kultūras vērtību nodošanu un jaunākās paaudzes ciešāku emocionālo sasaisti ar vecvecāku nodotās pieredzes novērtējumu.

Seniori kopā ar jauniešiem mācās gatavot saldos ēdienus

19.07.2016. 14:43

26. jūlijā Lielplatones muižā norisinājās Jelgavas novada senioru biedrības organizētais pasākums, kurā piedalījās novada saimnieces, kuras prot gatavot kūkas, cepumus un dažādus saldos ēdienus, kopā ar jauniešiem. Aktivitātes notiek projekta “Latviešu kulinārā mantojuma popularizēšana” ietvaros. Projekts paredz vairāku pasākumu ciklu, kas nodrošina ne tikai informatīvus pasākumus, bet arī praktiskus, lai sadarbojoties paaudzēm tiktu nodotas prasmes ēst gatavošanā un veicināta  izpratne par sabalansētu uzturu, mudinot jauniešus mainīt savus uztura paradumus.

Lekcija "Novecosim skaisti"

30.06.2016. 14:17

Šā gada 30.jūnijā Jelgavas novada pašvaldības zālē viesojās gerontoloģijas profesors Jānis Zaļkalns, lai informētu novada seniorus par skaistas novecošanas fizioloģiskiem un emocionāliem aspektiem.

Projekta "Latviešu kulinārā mantojuma popularizēšana" aktivitātes jūnijā

20.06.2016. 12:28

16. jūnijā, Dienas centrā Zemgale notika aktivitāte  - "Zupas un latviešu tradicionālie ēdieni", ko organizēja Jelgavas novada senioru biedrība

Foto: Senioru aktīvās atpūtas pasākums Ložmetējkalna apkaimē