Otrdiena, 20. Novembris, 2018
Anda, Andīna

Jelgavas novada Uzņēmēju gada balva 2018

26.02.2018

Lai veicinātu novada uzņēmēju atpazīstamību un popularizētu labas uzņēmējdarbības prakses piemērus, Jelgavas novada dome 31. janvāra domes sēdē atbalstīja ideju arī šogad organizēt konkursu “Jelgavas novada uzņēmēju gada balva 2018”. Ikviens novada iedzīvotājs no 1. marta līdz 6. aprīlim aicināts atsaukties konkursam un pieteikt savu favorītu – pakalpojuma sniedzēju un uzņēmumu, kas izpelnījies simpātijas un atzinību.

Laika posmā no 2018. gada 1. marta līdz 6. aprīlim Jelgavas novada uzņēmēji, iedzīvotāji un pagastu pārvaldes varēs izvirzīt savus kandidātus konkursam balvas saņemšanai. Lai būtu iespēja piedalīties dažādu sfēru Jelgavas novada uzņēmējdarbības pārstāvjiem, tiek izvirzītas vairākas nominācijas:

• Gada lauksaimnieks
  • Gada ražotājs
  • Videi draudzīgs uzņēmums
  • Gada debija
  • Gada mājražotājs/amatnieks
  • Gada draudzīgākais darba devējs
  • Gada atraktīvākais uzņēmējs
  • Gada pakalpojumu sniedzējs
  • Gada ģimenes uzņēmums
  • Gada partneris

Speciāli konkursam izstrādātā pieteikuma anketa novada mājas lapā būs pieejama no 1. marta. Tāpat kā iepriekšējos gados arī šoreiz tā lejupielādējama, aizpildāma un iesniedzama gan klātienē – tuvākajā pagastu pārvaldē, Jelgavas novada Attīstības nodaļā (Lielajā ielā 5/7) vai pašvaldības centrālās administrācijas ēkā (Jelgavā, Pasta ielā 37), gan elektroniski, aizpildot pieteikuma formu novada mājas lapā - sadaļā uzņēmējdarbība.

Konkursam var pieteikt Jelgavas novadā esošas komercsabiedrības, to filiāles un struktūrvienības, kas veic saimniecisko darbību Jelgavas novada teritorijā neatkarīgi no juridiskā statusa un darbības nozares. Tāpat var tikt pieteikti komersanti, lauksaimnieciskās ražošanas un citu aroddarbību veicēji -  fiziskās personas, kuri reģistrējuši un veic saimniecisko darbību Jelgavas novadā. Tiesa gan, Iepriekšējo trīs gadu attiecīgās nominācijas uzvarētājs nedrīkst piedalīties konkursā attiecīgajā nominācijā, kurā saņemts apbalvojums.

Uzvarētāji visās nominācijās tiks godināti Jelgavas novada svētkos priekšsēdētāja pieņemšanā 18. maijā.

Ar konkursa nolikumu var iepazīties zemāk.