Trešdiena, 20. Oktobris, 2021
Leonīda, Leonīds

NOSLĒDZIES. Fotokonkurss "Elejas Tējas namiņš kāzu virpulī"

28.02.2018

Ar mērķi popularizēt Elejas Tējas namiņu kā tūrisma vietu kāzu ceremonijām un pasākumiem, Jelgavas novada pašvaldība ar 1. maiju izsludina fotokonkursu “Elejas Tējas namiņš kāzu virpulī”.

Ja esat jaunais pāris, kurš aizvadījis savu īpašo dienu Elejas Tējas namiņā vai tikai plānojat to šovasar darīt, tad Jelgavas novada pašvaldība no 1. maija aicina piedalīties fotokonkursā “Elejas Tējas namiņš kāzu virpulī”. Par skaistāko dienu jaunlaulāto dzīvē noteikti liecina prāvs fotoalbums, to pārlapojot, atmiņā var atsaukt brīnišķīgās dienas notikumus.  Izvēlieties savu visatraktīvāko kāzu foto un piesakiet to konkursam! Jāņem vērā, ka iesūtītajām bildēm jābūt pašu uzņemtām, tās var iesūtīt gan jaunais pāris, gan ikviens kāzu viesis - radinieks, draugs, kolēģis u.c. Galvenais nosacījums - fotogrāfijā jābūt redzamam arī Tējas namiņam. Konkurss norisināsies visu vasaru un rudeni, līdz 30. septembrim. Fotogrāfijas iesniedzamas elektroniski, sūtot uz e-pastu: elejastejasnamins@jelgavasnovads.lv

Konkursa laureāti balvās saņems dāvanu kartes, un no mākslinieciski kvalitatīvākajām fotogrāfijām Tējas namiņā plānots izveidot nelielas foto izstādes.

Nolikums