Trešdiena, 13. Decembris, 2017
Veldze, Lūcija

Joku dienā – vokālo ansambļu atskaites koncerts

21.03.2017

Jelgavas apriņķa vokālie ansambļi 1. aprīlī plkst. 17.00 Zaļenieku kultūras namā ielūdz uz atskaites koncertu. Kolektīvi izvēlējušies jautras un pozitīvas dziesmas, kas piestāv Joku dienai.

«Šogad valstī nenotiek reģionālās vokālo ansambļu skates, uz kurām tiek virzīti augstāko punktu ieguvēji, tādēļ varējām veidot šim tradicionālajam pasākumam savu formātu un noteikumus. Esam izvēlējušies mūspuses ansambļus aicināt uz kopīgu sezonas atskaites koncertu,» stāsta Jelgavas novada pašvaldības Kultūras pārvaldes kultūras darba speciāliste Nelda Ķikute. Koncertā katrs ansamblis piedalīsies ar divām dziesmām pēc pašu izvēles, taču ar noteikumu, ka viena no tām ir a cappella un vismaz viena – joku dziesma. Ieeja – bez maksas.