Pirmdiena, 11. Decembris, 2017
Valdis, Voldemārs, Valdemārs

Elejas pagasta jauniešu deju kolektīvs „Tracis”

Drukāt
Dibināts: 1997. gadā
Vadītājs: Ivita Lejava-Majore
Kontakti: 26596153
Mēģinājumi notiek Jauniešu iniciatīvu centrā:
  • Ceturtdienās plkst. 19:00
  • Svētdienās plkst.15:30

„Tracis” dibināts 1997.gada 2.oktobrī, Elejā, un visu šo laiku vadītāja ir Ivita Lejava. Nav laista garām neviena iespēja pacīnīties par tiesībām kļūt par Dziesmu un deju svētku dalībniekiem. Savā pastāvēšanas laikā dejotāji piedalījušies septiņos – gan Vispārējos, gan Skolēnu Dziesmu un deju svētkos. Gandrīz katru gadu J.D.K. „Tracis” dodas arī ārzemju koncertceļojumos: līdz šim pabūts gan Austrijā, Igaunijā, Slovākijā, Ungārijā, gan Lietuvā, Polijā un Horvātijā.

Jauniešu deju kolektīvs „Tracis” lepojas ar saviem sasniegumiem – par II vietas iegūšanu Bauskā „Latvijas jauniešu deju kolektīvu konkursā” 2009.gadā, par IV vietu konkursā 2010.gadā, par I pakāpi Jelgavas un Ozolnieku novadu deju kolektīvu skatē 2011.gadā un II pakāpi 2012.gadā, par II pakāpi B grupā XXV Vispārējo latviešu dziesmu un XV Deju svētku Deju lieluzveduma „Tēvu laipas” repertuāra pārbaudes un svētku dalībnieku atlases skatē 2013.gadā.
Šobrīd kolektīvā aktīvi dejo 21 jaunietis vecuma grupā no 16-24 gadiem.

"Lai arī ko jūs domātu par J.D.K. „Tracis”, šis kolektīvs tiešām nav tikai laba iespēja pavadīt brīvo laiku, tas ir dzīvesveids, un, ja ar to esat saindēti, tad uz ilgu laiku!" tā par saviem dejotājiem saka Ivita Lejava – Majore - kolektīva vadītāja.