Sestdiena, 17. Aprīlis, 2021
Rūdolfs, Viviāna, Rūdis

Vircavas pagasta senioru deju kolektīvs “Vakarvējš”

Drukāt

Dibināts: 2005.gadā
Vadītājs: Ilgvars Pauniņš
Kontakti: 20311933

Mēģinājumi notiek Vircavas tautas namā:

  • otrdienās no plkst. 16:00 līdz 18:00

Kolektīvs savu darbību aizsāka 2005. gada 22.janvārī, kad uz pirmo mēģinājumu pulcējās 16 dāmas un sāka apgūt pirmos deju soļus. Šobrīd kolektīvā darbojas 12 aktīvas dāmas.

„Vakarvējš” aktīvi piedalās dažādos pašu mājas pasākumos, festivālos, Jelgavas novada svētkos un sadraudzības koncertos. Repertuārs katru sezonu tiek papildināts ar jaunām dejām un 1 - 2 jaunrades dejām.

Katru gadu tiek rīkots īpašs koncerts „Sniegpārslu putenis”, kurā tiek atzīmēta kolektīva kārtējā jubileja. Šajos koncertos tiek aicināti piedalīties arī citi senioru deju kolektīvi ar kuriem izveidojusies aktīva sadarbība un draudzība.

2015.gadā kolektīvs ikgadējā pasākumā “Sniegpārslu putenis” nosvinēja 10.gadu jubileju. Tāpat kolektīvs piedalījās Starptautiskajā sieviešu deju festivālā “Spīganu dejas ezera atspulgā”.

2017.gadā "Vakarvējš" piedalījās Starptautiskajā deju festivālā „Madarās, baltajās madarās” Aucē.

2019.gadā piedalījās divos festivālos “Ak, sieviete, sievietes…” Remtes Kultūras namā un "Izkrāso pavasari" Engures Kultūras namā.

2020.gadā kolektīvs atzīmēja savu 15 gadu jubileju, uz pasākumu "Sniegpārslu putenī"  sabrauca tuvi un tāli draugu kolektīvi no Latvijas un Lietuvas.

Kolektīvs katru gadu piedalās Jelgavas novada interešu deju kolektīvu koncertos un aicina pievienoties jaunus dalībniekus, kas vēlas dejot un iepriecināt citus ar savām dejām!