+A A
Trešdiena, 26. Jūlijs, 2017
Ance, Anna, Annija
80008083
Bezmaksas ierosinājumu un atsauksmju tālrunis

Aktivitāšu centrs “Birztaliņas”

Drukāt
  • Vadītājs: Everita Džeriņa
  • Tālrunis: 29759964; 63086830
  • E-pasts: everita.dzerina@jelgavasnovads.lv
  • Adrese: Lielplatones pagasts, Birzes ielā 4,”Birztaliņas”

Darba laiks:

  • darbadienās no 9.00 līdz 17.00

Darbības mērķi:

Nodrošināt ģimenēm ar bērniem, pensionāriem, personām ar invaliditāti, jauniešiem un citiem interesentiem sociālo prasmju apgūšanu, izglītošanu un brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī higiēnas centra pakalpojumu.

Centra uzdevumi:

Organizēt izglītojošus, veselības veicināšanas un citus pasākumus;organizēt nodarbības un tematiskas pārrunas;veicināt interešu kopu veidošanos un sniegt atbalstu to darbībai;veicināt savstarpējo komunikāciju starp dažādām Centra klientu grupām- ģimenēm ar bērniem, pensionāriem, personām ar invaliditāti, jauniešiemu.c;sniegt informāciju par Centra aktivitātēm;organizēt pašpalīdzības grupas;atbalstīt sabiedrisko organizāciju darbību;nodrošināt higiēnas centra pakalpojumu;sadarboties ar valsts un pašvaldības iestādēm.

Dienas centrā katrs var atrast sev tīkamas nodarbes. Regulāri notiek dažādas radošās darbnīcas, uz kurām tiek aicināti visi pagasta iedzīvotāji: sveču liešana, Ziemassvētku, Valentīndienas, Lieldienu u.c. dekoru un kartiņu darbnīcas, masku un dekorāciju darbnīcas, zīda un stikla apgleznošana, pērļošana, dekupāža, papīra dizains, lietu otrreizējā izmantošana u.c.. Ir iespēja praktizēties virtuves gudrībās.

Dienas centrā sanāk kopā iedzīvotāju interešu grupas – senioru klubiņa dāmas un jauniešu iniciatīvas grupa „RadioActive”, gleznošanas entuziasti un novadpētniecības domubiedri. Nāc arī tu!

Dienas centrā iespējams:

  • izmazgāt veļu;2.13 EUR (t.sk. PVN); veļas mašīnas ietilpība 8 kg.;
  • izmantot dušas pakalpojumus: 1.84 EUR (t.sk. PVN) 20 min.

Aktivitāšu centra telpāsapmeklētājus pieņem:

Jelgavas novada Sociālā dienesta sociālā darbiniece Gita Lemkina

Jelgavas novada bāriņtiesas locekle Agnese Ābola


Aktivitāšu centra "Birztaliņas" nolikums