Trešdiena, 20. Septembris, 2017
Marianna, Ginters, Guntra

Biedrība „Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem „ZELDA”” Projekts “Cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem pašnoteikšanās stiprināšana”

06.07.2016

Laika periodā no 2016. gada 1. jūnija līdz 31. oktobrim RC ZELDA īsteno Sabiedrības integrācijas fonda atbalstītu un no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem finansētu projektu “Cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem pašnoteikšanās stiprināšana”. Projekta mērķis ir nodrošināt bezmaksas juridisko palīdzību cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un viņu tuviniekiem, kā arī analizēt konstatētās problēmas, informējot par tām sabiedrību un atbildīgās valsts un pašvaldību iestādes.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam zvanīt juristei Annijai Mazapša (tālr.: 22062460) vai juristei Santai Skirmanei (tālr.: 27650303) vai rakstīt e-vēstuli uz zelda@zelda.org.lv

Biedrība “Resursu centrs cilvēkiem ar garīgiem traucējumiem “ZELDA”” (turpmāk – RC ZELDA) ir dibināta 2007. gadā ar mērķi veicināt cilvēku ar garīga rakstura traucējumiem (gan cilvēku ar intelektuālās attīstības traucējumiem, gan cilvēku ar psihiskām saslimšanām) tiesību ievērošanu un interešu aizstāvību. Savu mērķi īstenojam, pārstāvot personu ar garīga rakstura traucējumiem intereses valsts un pašvaldību institūcijās, sniedzot bezmaksas juridisko palīdzību, nodrošinot atbalstu lēmumu pieņemšanā, kā arī veicot pētījumus un politikas analīzi. Tāpat RC ZELDA sniedz atzinumus iestādēm personu ar garīga rakstura traucējumiem tiesību jomā, kā arī izglīto dažādas mērķa grupas par cilvēktiesību minimālajiem standartiem.